fashion INSPIRACE

THE HAT CHALLENGE!

10:00Unknown

Musím se přiznat, že mě hrozně fascinuje klobouková móda! Už dlouhou dobu se rozhoduji, zdali si také na léto nějaký ten klóbrc nepořídit, ale pořád jsem na vážkách, ne že by se mi klobouk nelíbil, prý mi klobouky i sluší, za poslední měsíc jsem jich měla v obchodě na hlavě spousty, ale představa, že v tom klobouku vyjdu pyšně na ulici je pro mě už taková mlhavá, ne že bych dala na to, co si ostatní lidí myslí, ale přiznejme si to, na ulici jen tak někoho v klobouku nepotkáte, takže, když už se pak někdo najde, je jasné, kam směřují pohledy :-D

Přitom je klobouk naprosto dokonalý, jednoduchý, ženský doplněk! Dříve jej nosily všechny ženy (které si to mohly dovolit) a dnes? Safra ženský, proč nenosíme víc klobouky?! :-D

Rozhodla jsem se, že vyhlásím VÝZVU! Pokud do toho půjdete se mnou, půjdu do toho s Vámi!
Heslo zní: navrátit klobouky do ulic! :-)
Pravidla jsou jednoduchá, pošlete mi do 15.6.2015 na mail: t.mouckova@gmail.com vaši fotku s kloboukem, všechny fotky den po skončení výzvy zveřejním na svém blogu a následně vyberu jednu z vás, která dostane dáreček! Z mé strany se můžete těšit na kloboukové video!
PS: fotky můžete také sdílet na instagramu, přidejte hashtag  #kloboukovavyzva

Také jsem na mém milovaném Pinterestu našla spousty obrázků, takže se můžete inspirovat!
Máte rády klobouky? Nosíte je? Kdo půjde do této výzvy se mnou? :-)

Těším se na všechny vaše fotky! Nejoblíbenější budu postupně sdílet na instagramu :-)
Tak a teď se vrátím opět ke svojí studijní výzvě aneb státnice jsou tu coby dup! 
Krásný víkend!
T.You Might Also Like

4 comments

 1. Klobouková výzva zní skvěle. Už přes rok si také stále zkouším různé klobouky a pořád nevím, zda si nějaký koupit nebo ne (právě kvůli té ulici). V našem městě už je to vůbec něco, když za celý den potkáte jednoho člověka s kloboukem. Asi zkusím nějaký perfektní najít, koupit a přidat se k výzvě :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jééé, to jsem ráda, že nejsem sama, kdo má toto dilema :-) Klobouk si určitě pořiď! :-) Budu moc ráda, když se zapojíš do kloboukové výzvy! :-) Děkuji za komentář!

   Smazat
 2. Terko, super napad! Ja si po dlouuuuuuhem rozhodovani konecne ted v tydnu jeden klobouk koupila, takze jeste foto musim udelat a urcite se zapojim ;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hurááá! Těším se na fotku :-) Děkuji za komentář! :-)

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!