LÍČENÍ lifestyle

THE BRIDAL LOOK

16:32Unknown


Dneska vás nechám opět trochu nakouknout do své práce (tedy, jak víte do jedné z mých třech prací). Pokud jste viděli nové video /April Favorites/, určitě víte, že jsem v dubnu líčila svatby. Jako první přišla  v tomto roce na řadu svatba Míši, mojí milé zákaznice z Brna. Svatba byla laděná do červeno-bílé kombinace, tudíž jsme tomu přizpůsobily i líčení a-lá jemnější líčení očí ve stříbrno-hnědé variaci a k tomu úžasné červené rty, které měly ladit ke kytici tulipánů, ani jsem nečekala, že se mi podaří namíchat úplně stejný odstín :-) Pojďte se dnes tedy mrknout do zákulisí svatebních příprav!
Řeknu vám, že líčit svatby mě opravdu baví, nejen, že můžete pít už od šesti od rána :-D, ale získáte spooustu skvělých zážitků, stanete se součástí důležitého dne, a když se pak zpětně díváte na fotografie, je to prostě skvělý pocit :-) 
Co vy a svatby? Pokud už jste tu svojí měly (ach jak já vám závidím), určitě mi napište, v jakém stylu svatba byla a jaké líčení jste měly, a pokud jste ji neměly, tak mi napište, jak byste si ji představovaly!

Jinak jste si určitě všimly, že je na blogu méně příspěvků, moc mě to mrzí, že musím blog zanedbávat, ale kombinace zkouškového + státnic a práce je přímo vražedná, tudíž mi na blog nezbývá moc času, určitě mě sledujte na INSTAGRAMU nebo na FB stránce, ty fungují o sto procent lépe! 
Krásné úterý všem!
T.


You Might Also Like

7 comments

 1. Moc hezké fotky, Terko :) jak píšeš, takové dny musí být super, ale i trochu nervy současně! Já mám se svatbami taky trochu zkušenosti, kdysi jsem na radnici u nás říkávala svatební básničky :D (dělala jsem to asi pět let, takže pár svateb jsem viděla :) A přeji hodně štěstí u zkoušek a státnic, ať se ti vše vydaří! :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji Eliško za komentář! :-) Hehe to máš pravdu! Trocha se mi ta ruka po každé klepe, když kolem mě krouží dva fotografové, kteří blýskají a blýskají :-) Jéé básničky, tak to musely být o dost větší nervy, recitovat přede všemi, to mě vidí pouze nevěsta a její nejbližší, takže mám díky bohu menší okruh diváků :-D

   Smazat
 2. Jéé, také jsem přednášela básničky! Myslela jsem, že jsme jediný, kdo tohle drží!:-)
  Ale teď už ke článku. Myslím, že děláš záslužnou práci. Každá nevěsta chce na své svatbě vypadat nejkrásněji, a téhle nevěstě to slušelo úplně hrozně moc. Fakt palec nahoru :-) :-)

  http://justopinion.blog.cz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji za krásný a milý komentář! :-) Jsem moc ráda, že se fotky líbí, je to pro mě velká pocta :-)

   Smazat
 3. Ahoj Terko, hezká práce :-) Jsi z Prahy? Mám dva měsíce před svatbou a zrovna sháním kadeřnici a kosmetiču :-) Veru z www.travelbookandcookbook.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahojky Verčo! Moc děkuji za komentář! Bohužel z Prahy nejsem, jsem z druhého konce, a to z Brna :-) Jéé, to já bych se hned přihlásila! Ale bylo by to asi na delší lokte, v Praze máte určitě spoustu šikovných vizážistek :-) Kdyby se ale náhodou svatba přesunula do Brna, ozvi se :-D

   Smazat
 4. Tak to opravdu škoda, že jsi až z druhého konce republiky, svatební look se mi moc líbil a zatím jsem upřímně nikde moc nepátrala a tohle mě praštilo přes nos :-)) tak ať se daří nejen pracovně. Jsi šikulka :-)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!