cosmetics KOSMETIKA

TESTING MARY KAY SUMMER 2015 NEWS

10:00Unknown


Novinky z Mary Kay jsou tady a já bych moc chtěla poděkovat Mary Kay týmu za zaslání novinek i do mé schránky! K vyzkoušení jsem dostala tekutou rtěnku s leskem z kolekce Paradise Calling, dále pudrovou podkladovou bázi a konturovací tužku na oči. Dneska jsem netestovala pouze já, ale i náš Joye, kterému se zalíbila hlavně ta rtěnka, takže vydržte až do konce, čeká tam na vás naše selfie koláž :-) 1) Tekutá rtěnka s leskem, odstín Exotic Orchid, kolekce Paradise Calling, cena 390 Kč


Na tuhle krasavici jsem se těšila už od té doby, co jsem ji spatřila, tekuté rtěnky mám ráda, ale mnoho z nich dost stahuje rty. Tato rtěnka opět nezklamala, má úžasnou pigmentaci a rty krásně hydratuje, což je pro Mary Kay produkty typické. Rtěnka se nerozpíjí do vrásek, není tedy potřeba před ní použít konturku na rty. Nečekejte však dlouhou výdrž, jelikož se nejedná o klasickou rychle zasychající tekutou rtěnku, která se vám do rtů vyloženě zažere (jak tohle říct jemněji:-D?),  může se klidně stát, že vám vydrží pouze do prvního jídla, potom je třeba přetřít. Na druhou stranu ji potom nemusíte ze rtů drhnout :-)
Za sebe mohu určitě doporučit, zapomněla jsem dodat, že rtěnka i příjemně voní. I když rtěnka nevydrží x hodin, určitě mám zálusk na další odstíny, protože ty barvy jsou na léto skvělé!


2) Pudrová podkladová báze Mary Kay Endless Performance, odstín Ivory 2, cena 410 Kč


Na tuto bázi jsem byla hodně zvědavá, přeci jen už ten název - pudrová podkladová báze - je zvláštní. Od Mary Kay mám již jeden produkt, který je také pudrový, a to pudrový minerální makeup, který je naprosto boží, kdo nemá, povinně do taštičky!
Když jsem si bázi vybírala, trochu mě zmátly odstíny, vybrala jsem si tedy Ivory 2 - stejný odstín mám i minerálního pudru a doufala jsem, že mi sedne. Mnoho produktů od Mary Kay má tu výhodu, že i když použijete trochu jiný odstín, stačí chvilku počkat a odstín se přizpůsobí vaší pleti, což platí i v tomto případě. Takže odstín řekněme super. Snažila jsem se pro vás odstín zachytit na fotce, bohužel (bohudík) opravdu hodně splývá s mojí pletí, takže není moc vidět. :-)
K bázi mi přišly i dva aplikátory - houbičky. Co se týče složení, jedná se o klasický tuhý makeup, je to opravdu mix pudru a báze, konzistence je sice tužší, ale krémovitější. Poprvé jsem zkoušela bázi aplikovat houbičkou, což mi nebylo moc příjemné, jsem zvyklá na jemné štětce a přišlo mi to, jak kdyby mi ta houbička drhla obličej, takže při druhém použití přišly na řadu prsty - to už jsem byla spokojená, konzistence je opravdu jemná, tudíž se mi zdálo, že se i produktu méně spotřebuje, je však třeba si ruce předem umýt, abyste si do báze zbytečně nezanášeli bakterie.
Určitě vás zajímá krytí - báze pleť krásně sjednotí, dodá ji hezký odstín, zakryje začervenalá místa, ale vyšší krytí rozhodně nečekejte, na pupínky musíte vzít korektor. Báze je určená k tomu, aby vytvořila zdravě vypadající pleť, a opravdu tomu tak je. Matný finiš se mi moc líbil, a výdrž je opravdu dlouhá. Když ji krásně zapracujete, vydrží na pleti celý den, je fajn ji ještě přetřít již zmiňovaným pudrem, obličej poté vypadá naprosto perfektně. Jsem zvědavá, jak mi báze dlouho vydrží, přeci jen je v menším balení a je to tuhý produkt, zkouším ji teď každý den, takže vás určitě časem budu informovat na FB.  
Báze je podle mě vhodná tak pro ženy do 25 let, které potřebují rychlé, zdravé sjednocení pleti, určitě bych ji nedoporučovala, pokud máte vrásky, mohla by je vykreslovat. Pro ženy 25 výše bych ji spíše doporučila jako podklad pod normální tekutou bázi :-)
3) Konturovací tužka na oči s novým složením, odstín Deep Brown, cena 330 KčKonturky od Mary Kay mám ráda, používám je každý den. Proto jsem si říkala, jak je mohla Mary Kay ještě zlepšit? Pro mě tužky dokonalé už byly.
Když tuto konturku porovnám s klasickou černou konturkou ze starší řady, je o hodně víc krémovitější, tudíž se mi zdá i snadnější na aplikaci. Takže palec nahoru. Jinak mi přijde príma jako ty staré - vydrží dlouho, nerozmazává se, vydrží i vodu a nedrolí se. :-)Novinky v akci :-) Foceno telefonem, některé fotky sou bohužel trochu přesvětlené... 


Vyzkoušeli jste už novinky od Mary Kay nebo se teprve chystáte? Máte na nějaký produkt zálusk? Pokud máte nějaký tip, jak nanášet zmiňovanou bázi, sem s ním!
Hezkou neděli všem! 
T.
You Might Also Like

1 comments

  1. Ta rtěnka vypadá moc dobře. Jsem spíše ma lesky (co chvíli nějaký pořídím, abych je měla v každé kabelce, v autě a kapse bundy), ale toto mi přijde také jako moc fajn výrobek :-)

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!