cosmetics KOSMETIKA

SEXY PULP MASCARA BY YVES ROCHER

9:00UnknownSlibovaná recenze na řasenku od Yves Rocher je zde! Jak víte tato značka mě v poslední době dost překvapila a musím říct, že si jejich produkty nemohu vynachválit! Tuto řasenku (cca 400Kč) jsem dostala zdarma k nákupu, tudíž jsem byla opravdu zvědavá, jaká bude... 
Jak tedy dopadla?


Řasenka má velice zajímavý kartáček, je docela veliký, z čehož jsem měla zpočátku strach, přece jen jsem nechtěla mít řasenku po celém obličeji. :-)  Vy strach rozhodně mít nemusíte, protože ten kartáček je jednoduše skvělý, je hodně podobný řasenkám od Maybelline, na konci má takovou bouličku, takže s ním krásně nařasíte všechny řasy, a jak můžete vidět na fotce, dělá opravdu divy! Na fotce níže jsou řasy před a po jedné vrstvě. Wau!
Jinak co se týče barvy, řasenku jsem si schválně vybrala v odstínu Bleu, chtěla jsem zkusit něco jiného než černou klasiku, oproti černé barvě mi tento odstín modré nepřijde ničím odlišný, možná na kartáčku barvu uvidíte, jak hází odlesky do modra, na řasách však modrá vidět není. Jinak konzistence řasenky je tužší, nedělá žmolky a neslepuje řasy!
Řasenka není vodě-odolná, takže ji nemůžeme vytknout, že ve vodních podmínkách moc nevydrží, stačí párkrát protřít oči a půlka je pryč, což se například u řasenek z Mary Kay nestane, ty i když nejsou vodě-odolné, vydrží klidně jednu sprchu :-)

Resumé - řasenka se mi moc líbí, splňuje, to co má, kartáček super, řasy jsou krásně dlouhé a neslepené, jen ta výdrž není dlouhá. Za tu cenu se mi zdá trošku dražší, myslím, že stejné řasy vám vykouzlí jakákoliv Maybellinka či Rimmelka za poloviční cenu :-)


  Co vy a řasenky od Yves Rocher? ANO či NE?

Mějte se krásně, nás čeká za chvilku plavba po Seině a Eiffelovka! Miluji Paříž!

T.


You Might Also Like

2 comments

  1. Já mám kosmetiku Yves Rocher moc ráda, ale především jejich péči. Dekorativku se raději kupuji jinde. Zrovna právě používám řasenku od Mary Key, která je skvělá. Ale jsem ráda, že v Yves Rocher tu dekorativku taky uměj, třeba tam jednou po něčem sáhnu :-)

    OdpovědětSmazat
  2. Tuhle řasenku mám a jsem s ní moc spokojená. Pokud máš chuť tak si na blogu můžeš najít mou recenzi na ni. Musím říct, že po ní mám fakt dobré řasy.

    Life by Peggie

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!