fashion INSPIRACE

SCHOLL MIRACLE

10:52Unknown


První díl fotek z Paříže jste již viděli, ale ještě jsem vám nepověděla o zázraku, který mi celou Paříž zachránil....
Tak tedy od začátku, ještě než jsme odjeli do Paříže, nakoupila jsem si nové boty, samozřejmě mě stihly pár dní před odletem odřít, takže jsem do Paříže odlétala v mých nejošklivějších a nejstarších balerínách a se sedřenými patami oblepenými tuny náplastmi. 
Den první, tůra po centru, výsledek: moje nohy trpí, ale drží se, zato baleríny mamky jí udělaly na nohách pěknou neplechu v podobě puchýřů. Jelikož nás další den čekal celodenní výlet do Versailles, bojový úkol zněl jasně, sehnat nové boty, nejlépe žabky (v Paříži bylo ty dny 26 stupňů). Ačkoliv se může zdát úkol naprosto lehký, nebylo tomu tak. U nás nové boty kopíte na každém rohu, v Paříži na Montmartru? Zbláznili jste se? :-D
Nakonec jsme našly boty v lékarně, a měly jsme štěstí, byla na ně ještě 50% sleva. Boty byly od značky Scholl, kterou mám v hlavě zafixovanou především jako zdravotnickou obuv, o to bylo větší mé překvapení, když jsem uviděla ty krásné modely! Takže jsme s mamkou odcházely každá s jednou krabicí, v té mé byly tyto krásky, a řeknu Vám pohodlnější botu jsem nikdy neměla, a to mají tak 5-6cm vysoký klínek! Prochodila jsem v nich celou Paříž od rána do večera. Boty jsou jak šité pro nohy, na patách mají dokonce takové gelové výztuže.
Hned jakmile jsme se vrátili do Čech jsem udělala průzkum a dokonce našla tyto moje z Paříže na českém eshopu, přemýšlela jsem, že bych si koupila ještě jedny pro případ, až tyto prochodím :-D Abych však neměla dva stejné modely, vyhlédla jsem si trošičku jiný, už se těším až mi přijde domů. I když boty nejsou nejlevnější, za ten pocit to rozhodně stojí, nejradši bych si je doma ani nesundávala a jako Američanka v nich chodila po bytě :-)
Tyto botky najdete na eshopu Schollshop, ZDE.
Zřejmě se jedná o hlavního distributora, takže na jeho eshopu naleznete nejnižší ceny :-)


  


Znáte tuto značku? Máte od nich nějaké botky? Věděli jste, že vyrábí i fashion kolekci?
Krásné čarodějnice všem!
T.You Might Also Like

1 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!