CESTOVÁNÍ On the go...

MORNING AT THE MONTMARTRE

21:26UnknownUf, tento týden je trochu hektický, až teď jsem se konečně dostala ke zpracování fotek z Paříže, a protože jich mám opravdu hodně, rozhodla jsem se, že vám je ukáži na etapy. Takže dneska začínáme moji nejoblíbenější čtvrtí v Paříži - Montmartrem. Tato čtvrť patří mezi ty nejkouzelnější v Paříži, dýchá z ní ještě stará Paříž, všude jsou umělci, malíři, herci a hlavně pouliční muzikanti, kteří od rána vyhrávají na harmoniku a zpívají v ulicích francouzské písničky. Cestu ke Sacre Coeur vám lemují Boulangerie neboli pekárny, které  vás lákají na čerstvě upečené croissanty. Na Montmartru také najdete Starbucks, který je celý v pařížském stylu a to kafe je prostě bezkonkurenční :-)
Doufám, že se vám fotky budou líbit, napište mi, jestli chcete vidět další! Já už pospíchám opět balit tašky, zítra jedu pracovně do Prahy, jupí!
Krásný večer!
T.

 


                        
                 


V domě nalevo od kavárny Le Consulat, ve které se scházeli slavní malíři - například van Gogh, se nacházel náš apartmán... :-)    

You Might Also Like

3 comments

 1. Také jsem tam byla a je to nádhera. :-)
  giveaway

  OdpovědětSmazat
 2. Fotky jsoi naprosto super. Take bych se tam chtela nekdy zajet podivat, i kdyz moje srdcovka je Barcelona a Milano ;-)

  OdpovědětSmazat
 3. Ach Paříž, Paříž.... Jak ráda bych se tam vrátila. :)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!