LÍČENÍ lifestyle

HI! I AM THE MAKE-UP ARTIST!

10:00Unknown


Konečně mám pro vás článek, o který jste si tak moc psali! Omlouvám se předem, že jsem s ním tak dlouho otálela, ale musela jsem mít vše tip ťop než jsem si řekla, že jej zveřejním, u mě to teda tip ťop nikdy nebude, ale řekněme, že v tuto chvíli jsem se svým projektem spokojená. :-)
Jak víte, od ledna do března jsem poctivě navštěvovala rekvalifikační vizážistický kurz, na blogu o něm najdete pár článků 1, 2,  3, 


pracovní (ne)pořádek :-)

Ještě jsem Vám neřekla o posledním dni, tak tedy poslední den se konaly závěrečné zkoušky, ráno test ze znalostí a po obědě až do večera byla zkouška praktická. Musím říct, že test byl oproti praktické zkoušce brnkačka, praktikum už byl trochu větší oříšek :-)
Měli jsme za úkol na našich modelkách vykouzlit 4 looky - natural líčení, glamour líčení a-lá Marilyn Monroe, kouřové oči a jako poslední extravagance neboli fashion líčení. A aby toho nebylo málo jednalo se o fotomakeup, který jsme do té doby, krom teorie nedělaly. Nevím, zdali víte, jak se dělá fotomakeup, tak vám to prozradím, fotomakeup vypadá tak, že z modelky je díky němu naprosto jiný člověk, který kdyby vyšel na ulici, tak se ho lidi leknou (takže si představte, jak musí vypadat všechny ty chuděry modelky na hlavních stránkách časopisů :-D)
Takto zní moje vtipnější definice, musím říct, že to opravdu byla velká zkušenost do života. Když jsem viděla jak moje modelka vypadá ve skutečnosti (zmalovaná jako ....doplňte si sami) a jak na fotce aneb jak když je skoro nenalíčená, dost mě to překvapilo, nikdy jsem si u focení nevšimla, že fotoaparát až tak hodně pohlcuje makeup (jasné, záleží na nasvícení, na druhu fotoaparátu atd.)
Na fotce můžete zhruba vidět, jak moje modelka vypadala po vyfocení běžným fotoaparátem a následně profi. Už tady je vidět rozdíl, a teď si představte, jak mohla vypadat naživo :-)


Závěrečné zkoušky jsem však přes všechny nástrahy zvládla, takže je ze mě oficiálně vizážistka :-)

Určitě mrkněte na moje nové vizážistické STRÁNKY a FB profil, budu ráda za každý jeden like! Najdete tam i více fotek z BACKStage :-) 

Jinak fotky ze závěrečné zkoušky najdete právě na mých oficiálních stránkách - jednu už máte vlastně tady a jako bonus vám sem hodím tři fotky z úterního líčení zákaznice, ty na stránkách ještě nenajdete, jako vždy i můj fotoaparát sežral velkou várku líčení, zákaznici jsem udělala krásné hnědé kouřovky, což na fotkách není ani trochu vidět :-)


 Co vy a líčení? Líčíte sami sebe rády? Líčíte rády i jiné? Bavila by vás práce vizážistky?

Krásný víkend ženy (i teda muži) :-P

T.

You Might Also Like

4 comments

 1. Táto práca by ma bavila :) skvelý článok :)

  OdpovědětSmazat
 2. Na tento článek jsem se moc těšila a je super! Ty nové stránky jsou moc hezké. Držím pěsti a moc Ti fandím :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji za hezký komentář Zdeni! Jsem ráda, že se ti článek líbil! :-)

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!