fashion INSPIRACE

CALZEDONIA LEGGINGS

9:31Unknown


Krásné nedělní dopoledne! Jak si užíváte víkend? Ten můj se nese ve studijním duchu, aneb státnice se neúprosně blíží, achjo :-D
Nedalo mi to, aby se s vámi nepodělila o můj nový přírůstek v šatníku. Jak z názvu tušíte jsou to tyto legíny z Calzedonie, dostala jsem je k narozeninám od tety a jsou boží, prochodila jsem v nich celou Paříž, jsou z příjemného pohodlného materiálu, a hrozně se mi líbí ty pruhy na stranách - krásně rozzáří celý outfit :-)
Bohužel s nimi mám prozatím jen jednu fotku (kterou navíc fotila moje pětiletá sestřule, takže si odmyslete z fotky její palec :-)), proto jsem vám sem pro lepší představu dala i tuto z oficiálních stránek Calzedonie :-)


Co vy a značka Calzedonie? Máte od nich nějaký kousek?
Přiznám se, že u mě legíny patří k vysoce spotřebnímu zboží, klasické kalhoty nemám moc v oblibě, takže legíny skupuji ve velkém, už mám zálusk na nějaké další, nejlépe černé a myslím, že pro ně zřejmě zavítám opět do Calzedonie, ta kvalita je skvělá!
Hezký zbytek víkendu!
T.

You Might Also Like

1 comments

  1. Super leginy mam loni kupovane v Tchibu - casto jdou u nch sehnat podobne ulovky v casti akce nebo vyprodej ;-) opravdu hodne jsem je nosila a jsou stale jako nove, takze za mne doporucuji sem tam mrknout na Tchibo :-)

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!