lifestyle ŽIVOTNÍ STYL

BONJOUR PARIS!

14:38Unknown Huráá, zítra konečně letíme do Paříže! Kdo mě zná, ví, že Paříž je moje srdcová záležitost! Tento výlet jsem plánovala už od ledna a neskutečně se těším! I když jedu do Paříže již potřetí, tohle město se mi nikdy neomrzí! Nevím, zdali znáte ten pocit, že někde jste, v nějakém městě nebo na nějakém místě a najednou máte ten pocit, ten pocit, že tam prostě patříte, znáte jej? :-)

Důležitá zpráva: i když budu do neděle pryč, blog bude normálně fungovat! Mám pro vás připravené dva články, takže o nic nepřijdete! A co pojede na plné obrátky, bude určitě instagram! Takže pokud budete chtít nachytat trochu pařížské nálady a inspirace, sledujte mě! :-)
Přeji Vám krásný, úspěšný týden a ve středu tu na vás bude čekat článek!
À bientôt ! T.


You Might Also Like

2 comments

  1. Kočko tak pořádně "párluj" a pak dáme nějakou tu conversation francaise! Instáč sledovat samozřejmě budu a pak se těším na to rendez-vous příští týden někde v kavárně ;)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Hehe, šak už si tu opakuji slovíčka :-D A zjišťuji, že moje hlava velice rychle zapomíná, možná jsme si tu conversation francaise měly dát dříve, abych nebyla v Paříži tak natvrdlá :-D Jinak se těším na rendez-vous dáme un café tres délicieux! :-) Merci pour ton commentaire!

      Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!