lifestyle ŽIVOTNÍ STYL

YUMMY SNACK

8:16Unknown


Dobré jitro všem! Dneska mě dříve z postele vytáhlo nutkání napsat nový článek na blog a k tomu tyto mňamky, které jsem dostala k narozeninám od mé šikovné babičky. Bohužel Vám neřeknu, kde je pořídila, to je přeci narozeninové tajemství, co vám ale mohu říct je, že jsou nejen boží a roztomilé, ale i proklatě dobré, díky čemuž si vysloužily článek na mém blogu.
Takže, od teďka choďte v obchodech s otevřenýma očima a jakmile je někde objevíte, hlaste zde! :-)


Jinak mě dnes čeká docela náročný ale zábavný den, za chvilku letím do práce, potom za zákaznicí a nakonec směr Olympia Brno, kde se chci mrknout po obchodech - přeci nenechám narozeninové penízky ležet ladem :-) A v pět máme sraz s Aničkou a jdeme na představení jarní kolekce Lindex, potkám se tam s některou z Vás? :-) Po Lindexu jdeme ještě s přítelem do kina, zatím nemáme vybraný film, budu ráda, když mi něco doporučíte! :-)
Co máte v plánu vy? Krásný den všem! T.


You Might Also Like

2 comments

 1. Rozkošně maličká musli srdíčka, tak to jo :D Ono by to šlo udělat i doma, místo musli tyčinek by se udělala mini srdíčka, stačí jen vykrajovátko, do kterého to natvaruješ. Mimochodem poslední čtyřfotka je super, taková selfie session, moc fajn oživení tvých článků :)
  P.S. Už se těším na článek o LIndex akci :D A to kino jste nakonec neabsolvovali ne? Si říkám, kdy bys to tak stihla..?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi teda koumák! Jen sehnat to vykrajovátko, asi prozkoumám babiččiny šuplíky :-) No říkala jsem si, že jsou ty moje články takové jednotvárné - tak jsem se odhodlala, vzala fotoaparát a vzniklo toto - děkuji za pochvalu! :-) Jinak v kině jsme opravdu nebyli, to byl plán z předchozího dne, ale plány se nakonec změnily, Štěpi musel rýsovat do školy :-) Děkuji za komentář!

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!