lifestyle ŽIVOTNÍ STYL

YESTERDAY

11:46UnknownHezkou neděli vinšuji! Včera byl opravdu v Brně krásný den (i když podzimní kabát si to počasí stále žádá), a tak jsem ze skříně vytáhla své oblíbené tílko s kytičkami na sobotní pochůzky. S přítelem a jeho rodiči jsme si udělali procházku po Brně - je super být někdy turistou ve vlastním městě!
Zastavili jsme se na kafe a limonádu v bistru Fresh Freaks, v příštím týdnu se můžete těšit na takovou malou recenzi na toto super bistro, a zbytek odpoledne se jen tak procházeli a užívali si sluneční paprsky. Večer jsme se vydali ještě na večeři do naší oblíbené restaurace La Patas, co jsem měla dobrého jste určitě viděli na instagramu. :-)
Jinak dneska pro Vás už od rána stříhám video (to byste neřekli, co to dá práce!), které bude na youtube online začátkem nového týdne, jsem hroozně zvědavá, co na něj řeknete! :-)


Jak trávíte víkend vy? :-) 
Užívejte sladkého nicnedělání!
T.

You Might Also Like

1 comments

  1. U nás ten víkend (jako pokaždé) hrozně rychle utekl. Ale tentokrát jsem měla možnost zasednout k šicímu stroji na delší dobu, a tak vzniklo pár novinek - článek už je na blogu. ;-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!