lifestyle ŽIVOTNÍ STYL

WEEKLY SNAPSHOTS

15:00Unknown


Krásné úterý všem! Po trochu delší odmlce se opět hlásím na blogu a se mnou pár obrázků z mého každodenního života :-) Z hor jsem se vrátila celá, takže se zase můžete těšit na pravidelnější příspěvky! 
Jak jste strávili víkend vy a jaké máte plány na tento týden?
Já si vždycky dávám týdenní předsevzetí - vyzkoušet jednou za týden něco nového - nové jídlo, pití, kavárnu, obchod, kosmetiku atd.
Pro tento týden jsem se rozhodla, že si splním sen a konečně se vydám na hodinu MTV dance. Naučit se tento styl tance chci už nejméně deset let, avšak ve městě, ze kterého pocházím jsem nikdy neměla tu příležitost, teď se dá říci, že mi v Brně sedí přímo pod nosem, a konečně jsem se odhodlala a chopím se jí, takže mi držte palce! 

Dáváte si týdenní předsevzetí? Pokud ano - jaké je to vaše pro tento týden?
Mějte se krásně!
T.

You Might Also Like

3 comments

 1. No a možná navštívíš i novou kavárnu tento týden :) MTV dance teda neznám, má to jako něco společnýho s tou televizní stanicí? :D Pak mi to musíš povědět. Jo a máte fakt děsně rozkošnýho kocourka!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajoo vlastně! Já toho teda stihnu! :-D Kocour velice děkuje za kompliment, vzkazuje, že jej za to můžete někdy osobně navštívit :-)

   Vymazat
 2. Já jsem si řekla, že tento týden uháčkuji alespoň 4 kulíšky a 4 páry ponožtiček pro nedonošenečky u Apolináře. Už jsem v půlce ;-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!