fashion INSPIRACE

THE CLOSET UPDATE

21:17Unknown


Jaro už je ve vzduchu a tudíž řádně obnovuji svůj šatník! Takže vám dnes ukáži bez čeho jsem prostě nedokázala z obchodu odejít. Když jsem ještě nebydlela v Brně, pravidelně jsme s kamarádkami jezdily nakupovat do větších měst, od té doby, co bydlím v Brně jezdím nakupovat k nám do maloměsta do jednoho úžasného second handu - úsměvné, že? :-)

Jak asi víte, nejsem nadšenec do posledních výkřiků módy, kupuji si oblečení podle toho, co se mi jednoduše líbí! Toto jaro ve mě obzvláště probouzí maniaka do barev a to hlavně do oranžové - nikdy jsem tuto barvu neřadila mezi své oblíbené, ale poslední dobou ji docela přicházím na kloub - jak nám bylo řečeno na kurzech barevné psychologie - člověk by neměl mít blok k žádné barvě, takže se dle toho řídím a nakupuji barvy o sto šest!

Mým prvním úlovkem jsou mokasínky z F&F, tahle značka má vážně levné a pohodlné botky plus jsou jednoduše šik - kdo by nemiloval střapce na botkách! Tohle jaro bude prostě Bo-ho :-)

Jako další jsem si v F&F pořídila tento rozverně barevný šátek za  25Kč - no nekupte to! :-)


A na řadu přicházejí mé dva úlovky ze second handu - tmavě modrá košile s oranžovými kvítky a nádherný krémový křivák!


Jinak jsem dnes celý den pracovala na svých nových make-up artist webovkách, už se nemůžu dočkat až budou kompletní a budu Vám je moci ukázat!

Co vy a jarní nákupy? Jaké barvy patří mezi vaše nejoblíbenější a jaké naopak nemáte rády?
Hezký večer všem!
T.


You Might Also Like

3 comments

 1. Obdivuju tě, že jdeš takhle po hlavě do barev! Já třeba oranžové nebo růžové asi nikdy na chuť nepřijdu, tyhle dvě barvy fakt nemám ráda.. Zato se ale dost intenzivně poohlížím po nějaké žlutém kousku, který by mě rozzářil. Tak snad se povede :) A s tím sekáčem jsi mi připomněla, že už jsem dlouho předlouho nebyla v tom našem kroměřížském. Jen škoda, že se tam zas dlouho nedostanu, když domů jezdím jen občas na víkend..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já čeče ani nevím, co se to se mnou děje, ale ta černá už mě přestala bavit :-D Když mám na sobě nějakou tu barvu, tak jsem taková víc energetická (možná je to pouze můj vsugerovaný pocit :-D ) Jinak jsem se teď v Orsay rozplývala nad úžasnou žlutou kabeličkou, mrkni tam, je naprosto boží - mám na ni zálusk :D Děkuji za komentářík! :-)

   Smazat
 2. Barvičky jsou seper - já poslední tak tři roky ujíždím na růžové či fialové. I moje děti to "odnáší" a je prostě na první pohled už z dálky poznat, že to jsou holky :-D Jinak v sekáčcích se kolikrát najdou naprosto úžasné kousky. Z poslední doby mám tedy zkušenosti hlavně z dětských (upřímně, sebe teď trochu ohledně nákupu nového oblečení odbývám, protože jsem uznala, že toho mám nějak moc ;-) ) a bomba!
  Už se moc těším na webík, já k tomu svému už konečně dopsala i článek a právě tam ukazuji i jeden ze super bazárkového úlovku - http://aestylesvet.blogspot.cz/2015/03/zabickovani.html
  Měj se hezky a pěkný víkend!

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!