cosmetics KOSMETIKA

DA VINCI BRUSHES

17:55Unknown


Krásný den všem! Jsem tu dnes jenom na skok s rychlou recenzí na ty nejúžasnější štětce, které jsem kdy měla, a že jsem jich vyzkoušela už hodně, přítel si ze mě dělá srandu, že jsem jak štětcová královna, všude kam se podívá jsou štětce a opět štětce.
 
A řeknu Vám, i když má člověk hodně štětců - neznamená to, že jsou dobré, lépe řečeno, toto jsem zjistila na makeup kurzech. Do té doby jsem byla přesvědčená, že mám opravdu super štětce, ale když jsem poté viděla, jak má Víťa (naše školitelka) nalíčenou modelku coby dup a že mě to trvá tak dvakrát déle, věděla jsem, že bude někde chyba :-)
A tak jsem hned druhý den objednala tyhle krasavce od značky da Vinci z Německa a jsem z nich nadšená! Konečně nemusím šudlat oko půl hodiny, ale přesně jako Víťa - udělám fik - fik a dílo je hotovo!
Štětce jsou trochu dražší, ale opravdu kvalitní, ještě se mi nestalo, že by z nich vypadl jediný chlup, a to jsem je za tu krátkou dobu myla mnohokrát, takže pokud líčíte denně, určitě doporučuji!
Kupovala jsem je z tohoto eshopu.
Mám zatím jenom tři - houbičkový aplikátor (s 6 výměnnými hlavicemi), štěteček na rty a na záhyb oka. Řeknu Vám - nejlepším štětcem se rozhodně ukázal býti právě houbičkový aplikátor - vždycky jsem se těmto štětcům vyhýbala, říkala jsem si, že jsou naprosto zbytečné, ale to byl velký omyl. Pozor - není tedy aplikátor jako aplikátor, mám doma i ten z drogerie DM, a v porovnání s tímto je to značný rozdíl! Díky tomuto štětci můžete dokonale nalíčit celé oko. Na záhyb je tedy lepší vzít druhý štětec, který je k tomu určený - je skvělý jak pro malé oči, tak velké, neopadávají z něj ani chlupy ani stíny a za chviličku s nim krásně vykreslíte celý záhyb oka, plus má perfektně tvarovanou rukojeť - takže kouřovky > Aloha!
A posledním štětečkem je ten na rty, Díky špičce s ním krásně obkreslíte linii rtů až ke koutkům, takže rtěnka vypadá naprosto dokonale! Vím, že jsem dneska použila asi milion superlativů, ale nemůžu si pomoci, ty štětce jsou prostě boží!
Jinak se s Vámi pro dnešek rozloučím, musím se jít obléknout, jdeme s přítelem na narozeninovou večeři - ano, už jsem zase o rok starší ( a moudřejší - haha)
Jinak jsem dnes byla na vlasové kůře pro restrukturalizaci vlasů a je to pecka, připadám si, jak když ty vlasy ani nejsou moje a zítra jdu zase po dvou letech na gelové nehty! 
Mějte se krásně a brzy se tu spolu zase potkáme!
T.

You Might Also Like

2 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!