fashion INSPIRACE

THE LITTLE BLACK BAG

22:12Unknown


Každá žena by měla mít ve svém šatníku ,,the little black dress'', ale také ,,the little black bag'' aneb malou černou, která se hodí ke všemu. Poslední dobou jsem si obzvláště oblíbila tyto psaníčka, jsou kouzelné v tom, že si je můžete vzít jak k lodičkám a pouzdrovkám, tak k balerínkám, džínům a bílému tričku a v obou situacích budete za fešandu :-)

I já jsem se té svojí malé černé konečně dočkala (ne že bych takovou dávno neměla, ale že budu mít až takovou kočku, by mě nenapadlo), a nemusela jsem kvůli ní ani rozbíjet prasátko, prasátko musel rozbít přítelův Ježíšek - haha :-) Škoda, že jsou Vánoce jen jednou do roka!
Jaký máte jinak týden ženy? Já lítám mezi přednáškami a prací, vždycky se však stihnu po cestě zastavit na České do pojízdného stánku pro posilu ve formě Kofi kafe, brňandy tento proslulý kafe stánek určitě znají!
Jinak také řádně líčím, brzy vám určitě ukáži nějaké fotografie a proměny. A v pátek jedem po roce na hory, jupí! Takže pro tento týden neslibuji už mnoho článků na blogu, ale možná se v pátek ještě jeden objeví :-) Určitě sledujte můj INSTAGRAM, tam jsem aktivní za každé situace! :-)
kabelka CCC, náhrdelník Primark

Máte ve svém šatníku TLBB?
Jak ji kombinujete?
Co vás v tomto týdnu ještě čeká?

Mějte se krásně!
T.

You Might Also Like

6 comments

 1. Kofi Kofi je také mou častou zastávkou :D A psaníčko vypadá skvěle, já bych si měla pořídit nové. To, co mám, už nosím snad 5 let a chtělo by to změnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tudle jsem Kofi Kofi dokonce potkala na Mendláku, měli by mít po Brně více poboček :-) Děkuju za komentář Aničko! :-)

   Smazat
 2. Kofi Kofi je nejlepší! Slyšela jsem, že mají přejít pod Starbuck, ale snad zůstanou i potom takoví styloví :)
  Já si nedávno koupila černo-modré psaníčko. Vzor hadí kůže je ale univerzálnější, tak pokukuji i po nějakém takovém jako máš ty :)

  www.fashion-lists.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jee tak o tom vůbec nevím, také souhlasím, že by měli zůstat sami pod sebou :-) Narozdíl od Starbuck jsou originální a i ty ceny jsou příjemnější :-) Já jsem z toho vzoru byla také nadšená, ještě takový ve své sbírce nemám :-) Děkuji za komentář!

   Smazat
 3. Wau, to psaníčko je nádherné :) Ja bohužiaľ žiadne čierne nevlastním, asi by som to mala čím skôr napraviť :)

  LeroseP

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je škoda! Černé psaníčko je vážně super v tom, že se hodí naprosto ke všemu :-) Musím říct, že s přicházejícím jarem mám ale chuť na trochu barev, už se poohlížím po něčem veselejším :-) Děkuji za komentář!

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!