fashion INSPIRACE

THE FLORAL JACKET

10:00Unknown


Krásnou sobotu všem!
Dnes mám pro Vás jenom super rychlý článek z mého šatníku :-) Jak víte, dnes se v Brně koná od 14 hodin v kavárně Limbo blogerský bazárek, kde mám i já rezervovaný věšák na oblečení. A tak tady na poslední chvíli dobaluji oblečení, lepím cenovky a dopékám pečivo z listového těsta, abyste s námi měli, co zakousnout ke kávičce, holky pečou zase muffiny, určitě přijďte, máte se na co těšit! Doufám, že se tam uvidím s každou jednou z vás! :)

Jinak bych vám ráda představila moje nové krásné sáčko z Promodu, je zakoupené ve slevách, ten vzor jsem tam nemohla prostě nechat, přiznám se dobrovolně - poslední dobou je ze mě barevný maniak, kor poté, co jsem absolvovala seminář psychologie barev, všem doporučuji!
A kdo se schovává celé dny v černé, změňte to! Věřte mi - každá jedna z nás potřebuje v životě barvy, kdyby byl život pouze v odstínech černé, byl by hrooozně smutný! :-)


Co máte v plánu na víkend? :-)
T.

You Might Also Like

7 comments

 1. Sáčko vypadá parádně, na jaro jako stvořené. Kdybych byla z Brna, tak na bazárek určitě dorazím. Tak si to tam holky užijte :)

  Radu - UltimateChic

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc za milý komentář! :-) To je škoda! Bazárek se moc povedl, určitě o něm bude na blogu brzy článek :-)

   Smazat
 2. Sako vypadá skvěle! Chtěla bych ho vidět na tobě ;) Bohužel jsem z daleka, jinak bych moc ráda dorazila :) Každopádně si to užijte!! :)*
  FASHION & BEAUTY

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za milý komentář! :-) Časem by se tu měly objevit nějaké fotky mě v saku, jsem domluvená s jednou šikovnou blogerkou - fotografkou, že ho nafotíme :-) Jej ta vzdálenost je na nic, rády bychom tě tam s holkami viděly! :-) Třeba jindy :-)

   Smazat
 3. Sako je krásné a moc ti slušelo. Ještě jednou děkuju za účast, Teréz ;)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Evi děkuji! Ty jsi měla zase parádní křivák! :-) Já děkuji za pozvání! Bylo to skvělé, musíme to zopakovat! :-)

   Smazat
 4. Těším se na článek o bazárku. Škoda, že je Brno tak daleko :-( ale snad někdy ...;-)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!