LÍČENÍ makeup

FASHION MAKEOVER

15:00Unknown


Poslední dny se u mě nesou hlavně v duchu makeupu, líčení, prohledávání časopisů a následném vystříhávání makeup looků, které mi padnou do oka. Jak víte, makeup kurzy se mi blíží zdárně ke konci a abych mohla jít ke zkouškám, musím do té doby nalíčit mimo kurzy 10 žen dle zadaných témat plus si nachystat 4 looky pro závěrečné zkoušky s panem fotografem. 

Řeknu Vám, že je to docela fuška! Přiznám se, že to dělám trochu na poslední chvíli, dlouhou dobu jsem čekala než mi přijdou správné štětce, protože bez nich to líčení opravdu není ono! Když máte správný štětec, uděláte fik, fik a je hotovo, uznejte, kdo by se zlobil se těmi špatnými? :-) 

Takže takto nějak vypadají teď moje večery, všude po stole mám rozházená všechna líčidla, co mám (mezi nimi se mi láskyplně válí náš kocour Joye, který velice rád okusuje moje nové štětce),  a zdárně si vymýšlím líčení pro moje modelky :-) 

Jak trávíte večery vy?

Krásný čtvrtek všem!
T.
You Might Also Like

4 comments

 1. Kurzy líčenia ma vždy lákali, ale nejako som sa k nim nikdy neodhodlala. Po večeroch si prv vždy zbehnem blogy čo nové a potom pokračujem na internete prípade čítam knihu, momentálne Cukoos Calling.

  OdpovědětSmazat
 2. Láká mě ten kurz čím dál více, ale to tvrdím pořád. U mne jsou teď večery ve znamení přípravy jarní háčkované "kolekce" a doplňování věcí na eshop, abych ho mohla už pořádne rozjet :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A uvidíš, jak tě bude lákat, až sem dám profi fotky z posledního zkouškového dne! :-D Jee, háčkované věci se mi hrozně líbí! Určitě mi dej vědět, až eshop pořádně rozjedeš! Ráda se pokochám hezkými věcmi :-) Moc děkuji za komentář! :-)

   Smazat
  2. Na fotky už se moc těším!:-) Hezký víkend:-)

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!