lifestyle ŽIVOTNÍ STYL

- SATURDAY -

21:35UnknownSobota byla opravdu nádherným dnem, po dlouhé době konečně vysvitlo sluníčko, a tak jsme se s přítelem vydali na okružní procházku po Brně. I když už v Brně žiji něco málo přes tři roky, občas si připadám stále jako turista a musím říct, že se za tento pocit nestydím, naopak si ho užívám.
Lidé občas spadnou do splínu, že už ve svém městě všechno znají, že je malé a že by chtěli bydlet jinde. Přiznám se, i já jsem v tomto splínu poslední měsíc byla, pořád jsem si v hlavě vysnívala, jak se za rok (ani o den déle!) přestěhujeme do Prahy a jak to tam bude úžasné, bla bla bla :-)
Člověk si ovšem neuvědomuje, že nic není tak dokonalé, jak se zdá, což jsem zjistila po rozhovoru se dvěma kamarádkami, které se po šesti letech přestěhovaly z Prahy právě do Brna, a které si Brno nemohou vynachválit. 

Takže jsem si řekla konec splínům a vydala jsem se najít skryté krásy Brna. A musím říct, že když na Brno koukáte turistickým okem, je opravdu krásné. Mým nejoblíbenějším místem jsou Černá pole, nejhezčí vilková lokalita v Brně, jak jsem již psala v předchozím příspěvku. Pokud se tam vypravíte, určitě se vydejte na Muchovu ulici, právě v ní se ukrývají roztomilé cihlové baráčky, člověk si připadá jak v Anglii. 
Také se poslední dobou v Brně rozrůstá a vylepšuje gastronomický průmysl, a to hlavně o nová bistra! Nedalo nám to, abychom nenavštívili bistro Soul, které se nachází v budově České televize. Interiér je prostě úžasný, a domácí limonády také. 
A určitě nesmím zapomenout na brněnskou stálici mezi kavárnami, a to Kafec, pokud přemýšlíte, kde si dát mňamózní snídani, určitě tam zavítejte, mají tam nejlepší banánové wafle ve městě! Jak jste strávili víkend vy? 
Jste spokojeni ve městě, ve kterém žijete nebo byste se chtěli přestěhovat? 
Přeji Vám všem krásný nový úspěšný týden!
T.

PS: pokud mě sledujete na FB, určitě víte o nadcházející události, a to o blogerském bazárku, který se uskuteční v Brně dne 21.2. od 14:00 hodin v kavárně Limbo, jste srdečně všichni zváni, budu se tam na Vás těšit jak já, tak spoustu dalších brněnských blogerek!
Více informací najdete ZDE!!You Might Also Like

1 comments

  1. Ahoj, ty lucerničky na první fotce jsou nádherné. Kde to je foceno? :-)
    U mne byl víkend ještě stále "domáci" bez procházek kvůli nemocné cácorce (dceři). A zároveň jsem se snažila pořádně zapracovat na mém eshop dětském bazárku, který se právě snažím rozjet- v nejbližšich dnech snad už k tomu i napíšu článek na blog ;-)

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!