LÍČENÍ makeup

MAKE-UP ARTIST

15:00Unknown


Jaký jste měli víkend ženy?  Já jsem ho měla po dlouhé době hoodně nabitý aneb po měsíci jsem měla opět rekvalifikační makeup kurz. Tentokrát v duchu barevné typologie a svatebního líčení. 
Jak už víte z první části kurzů jsem byla hodně nadšená a z této ještě mnohem více! 

Vždy mě zajímalo, jak určit člověku přesně barvy na míru, bádala jsem na internetu, ale všude bylo jen určení barev dle typu jaro, léto, atd. Trochu jsem si s tím lámala hlavu, protože mi to přišlo hroozně nepraktické - vždyť se může i zimní typ opálit a najednou z něj může být naprosto typ jiný!
Odpověď na tuto otázku jsem konečně dostala v pátek. Aneb tento způsob určování barev se už nepoužívá, alespoň ne ve světě, u nás v ČR zatím převažuje. Správné barvy se určují dle přirozené barvy vlasů (u nás nabarvených dle odrostů), dle barvy očí, to byste nevěřily, co barevných odstínů se nám v očích nachází, dle barvy rtů, dle barvy pleti s přidáním trochu růžového odstínu a nakonec se vybírají zářivé barvy, sexy červená, bílé a černé odstíny ( nikdy bych neřekla, že existuje více typů bílé a černé, doposud jsem žila v domnění, že je od každé barvy odstín prostě jeden!) Tyto barvy se vybírají dle barevných vzorníků, které můžete vidět na fotkách :-)
Také jsme se učily psychologii barev, což je teda také věda a další den se nesl v duchu svatebního líčení, když to shrnu - byly to naprosto úžasně strávené dva dny plné spousty informací!
Za měsíc mě čeká poslední část kurzu a zkoušky, už teď začínám smutnit!Odstíny barev zvolené k mé přirozené barvě vlasů...

 Sexy červená...


Zářivé odstíny modré....


 Odstíny barev zvolené k přirozené barvě mých rtů...


Odstíny barev zvolené k barvě pleti s přidáním trochu růžové.


Odstíny barev zvolené k přirozené barvě mých očí.


= JÁ :-)


A nakonec dvě fotky mojí krásné modelky a výraznějšího svatebního líčení ladícího k barvě svatební kytice (rty by se samozřejmě k takto výraznému líčení výrazně nedělaly, bylo to jen na zkoušku, abychom se naučily správně fixovat a nanášet rtěnku) :-)Jak jste strávily víkend vy? Orientujete se v barevné typologii?

Všem přejí krásný úspěšný nový týden!

T.You Might Also Like

4 comments

 1. Na kurz bych hrozne rada, ale je to silene drahe, ale urco bych chtela.
  Jsi spokojena? Nauci Te lepe licit?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem z kurzu opravdu nadšená! Máme skvělou školitelku, kromě toho, jak líčit se učíme i psychologii klientek, barevnou typologii i finty z oblasti marketingu. Na tomto kurzu je skvělé hlavně to, že se tam neučíme jen, jak dělat linky, ale máme tématické bloky jako večerní, plesové, svatební, retro, extravagantní, foto líčení atd., což například makeup institut v Praze neposkytuje... A ta cena také nebyla tak hrozná - polovička toho, co by člověk zaplatil v institutu :-) Moc děkuji za komentář! :-)

   Smazat
 2. Ty oči jsou nalíčeny nádherně! :-)

  OdpovědětSmazat
 3. urcite to musi byt zajimavé ,ale podle mě je v dnešní době už barevna typologie trochu precenovana kvuli volnosti ktera v soucane dobe panuje v mode a i v liceni :) kazdopadne nekterym lidem by urite tohle pomohlo :)

  Anna
  http://fashionfactorybyar.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!