lifestyle ŽIVOTNÍ STYL

- HOLLYWOOD CURLS -

15:00Unknown


 V tomto počasí vlasy potřebují opravdu zásah a péči odborníka! Takže jsem se s radostí vydala za svou úžasnou kadeřnicí Kačkou do brněnského salonu Avanti, který se nachází na ulici Lidická 22.
Řeknu Vám, kdyby mi někdo po příchodu zavázal oči šátkem, a po celé proceduře mi šátek sundal, hodně bych se hádala, zdali mám na hlavě opravdu svoje vlasy! Aneb Kačka je prostě kouzelnice! Pokud sháníte skvělou kadeřnici v Brně, rozhodně běžte k ní! Já už jsem v její péči asi rok, a doslova mi zachránila vlasy. Nevím, jak vás, ale mě rozhodně před rokem, dvěma neminul trend ombré, zpočátku to vypadalo opravdu krásně, ale po pár měsících jsem měla místo vlasů chemlon. A v tom okamžiku jsem naštěstí potkala Kaču! :-) Sice šlo 10 cm pryč (se slzami v očích samozřejmě), ale když se teď ohlédnu zpátky, klidně bych si nechala šmiknout i těch 20 cm :-) Takové krásné zdravé vlasy jako mám teď jsem za svých 21 let ještě neměla! Nejradši bych u Kačky v kadeřnictví byla pečená vařená...řeknu vám tajemství.... mají tam masážní křeslo, které vás masíruje zatímco vám kadeřnice myje hlavu, ale pssst! :-)

Pokud jsou mezi vámi nějaké brňandy a chtěly byste kontakt na Kačku, nebojte se mi napsat, buď dolů do komentářů nebo mailem :-)

Co vy a vlasy? Jak často navštěvujete kadeřnici?
Máte rády výraznější střihy nebo preferujete spíš ty méně nápadné?

Krásný den všem!
T.You Might Also Like

3 comments

 1. Super! Tenhle styl zvlnění se mi hrozně líbí, ale na mých vlasech vůbec nedrží - během půl hodiny jsou prostě rovné :-/ i když teď se tím nemusím trápit - po porodu jsem si nechala vlasy, co byly téměř do půlky zad, ostříhat na delší mikádo. A teď, po necelém roce, jsem je ještě zkrátila na tzv. podkovu. No je to nezvyk, ale moc se mi líbí ;-) i když teď už je nechám asi zase růst ;-)

  OdpovědětSmazat
 2. Ahoj, snad nevadí, že jsem Tě zmínila na svém blogu - http://aestylesvet.blogspot.cz/2015/02/novy-vzhled-blogu.html

  Chicoco - you are my inspiration ;-)

  OdpovědětSmazat
 3. Já to mám naprosto stejně, vítej v klubu majitelek neposlušných vlasů! :D Kadeřnice mi to musela hodně fixovat, aby mi to vydrželo alespoň půl dne a ráno byly vlny stejně ta tam:D Ale i pro ten půl denní pocit to stálo za to :-)
  Děkuji za komentář a moc si vážím toho, že jsi mě zmínila na svém blogu! Nový vzhled je parádní! :-)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!