tips ŽIVOTNÍ STYL

BOOKS TO READ

17:18UnknownNejlepší přítel člověka? Dobrá kniha!
Já osobně knížky miluji, ráda je dostávám, ráda je kupuji a ráda si je půjčuji.  
Vánoce a narozeniny jsou pro mě požehnanými svátky, protože díky nim se rychlo rychle plní moje knihovnička. Řeknu vám, je to ale dilema vybrat si  knížku, kterou začnu číst jako první! 
Na fotce vidíte hromádku nepřečtených knih, která se mi nakupila od prosince. Kdyby nebylo práce a školy nedělala bych nic jiného, než četla a četla....Přiznám se, že jsem někdy hrozný knihomol, pokud mě knížka opravdu zaujme, jsem schopná kvůli ní nevystrčit celé dny paty z domu :-)

Jako první jsem se pustila do knihy od Elizabeth Gilbertové - Podpis všech věcí, knížka je jednoduše úžasná, stejně tak jako kniha Jíst, milovat, meditovat od téže autorky. Vřele doporučuji!
Jako další se chystám číst Girl online, trochu se bojím té angličtiny, ale nedá mi to, abych si ji nepřečetla, když je to taková blogová legenda!
Na knížku 100 dní štěstí se neskutečně těším, sama jsem si ji pod stromeček vybrala, ten nápis mi v knihkupectví hnedle blýsknul do oka.
A jako poslední si přečtu malinkou krátkou knížku Lady Fuckingham od Oscara Wilda, klasické knížky mám ráda, tuhle jsem pořídila v levných knihách ani ne za 50 Kč a děj se zdá být velice zajímavý a poutavý, něco jako 50 odstínů šedi akorát v růžové :-)

Jakou knížku právě čtete vy? Budu ráda, když mi doporučíte vaše nej nej knížky!

Hezké úterý všem!

T.


You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!