LÍČENÍ makeup

MAKE - UP INSPIRATION

20:58UnknownTen čas hroozně letí! Přesně před měsícem jsem si díky Ježíškovi zaplatila rekvalifikační make-up kurz, lamentovala jsem nad tím, jaká je to škoda, že začíná až 23. ledna a ono bum a den skoro nadešel! Musím říct, že se nesmírně těším na všechny ty štětce, stíny, makeupy, glitry, umělé řasy, třpytky atd....
Mezi balením kosmetického kufříku jsem brouzdala po Pinterestu abych nachytala trošku inspirace a říkala jsem si, proč se o ni nepodělit s Vámi!

Co vy a make-up? Líčíte se? Líčíte kamarádky? Bavila by Vás práce vizážistky?
Krásný večer!
T.You Might Also Like

2 comments

  1. Nejvice se mi asi libi ta posledni fotka, co se naliceni tyce, ale jinak jsoi vsechny moc krasne vybrane. A na jaky kurz jdes - u koho? Ja pokukuji po makeup institutu, ale uvidim, jak mi to na te rodicovske ted vyjde ;-)
    P.S. Omlouvam se za absenci diakritiky - pisi pres telefon :-)

    OdpovědětSmazat
  2. Mojí favoritkou je zase 2. fotka :-) Chodím na rekvalifikační makeup kurz v Brně (koná se ve více městěch po ČR), vždy jednou za měsíc v pátek a sobotu od 10-17:30hodin, celkem je to 6 dnů a probíráme tam úuuplně vše, od základu jako natur, nude líčení, party líčení, kouřovky, retro, svatební, fotomakeup atd. :) Je to úplně skvělé a hlavně o polovinu levnější než v makeup institutu a navíc i obsáhlejší a diplom je samozřejmě stejný, akreditovaný MŠMT :-) Pokud by jsi chtěla víc informací, klidně mi napiš na mail t.mouckova@gmail.com,děkuji za komentář :-)

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!