lifestyle tips

HERBAL D -TOX

20:05Unknown


  

Krásný podvečer všem!
Dlouho slibovaný příspěvek je konečně tady :-) Ani jsem nečekala, že na něj bude taková odezva, hlavně teda na instagramu.
Takže dneska Vám něco povím o  dvanáctidenní detoxikační kůře od firmy Garden of Life, kterou jsem absolvovala již podruhé.

Poprvé jsem se tedy s touto kůrou setkala na konci léta, a protože jsem do té doby (za svých 21 let) ještě žádný detox nevyzkoušela (to je ale ostuda), řekla jsem si, že do toho půjdu. 
Pokusím se Vám popsat obě dvě moje zkušenosti, protože se zcela lišily.


Jen na okraj bych zmínila, že kůra je vyloženě veganského typu a je zcela přírodní, takže do sebe neládujete žádné chemikálie :-)

Takže vzhůru k prvnímu zkoušení. Musím říct, že po prvním vyzkoušení, jsem si říkala, že už tu odpornou věc nikdy nechci vidět. Aneb, celých 12 dní užívání kůry mi bylo opravdu hodně špatně. Po čemkoli, co jsem snědla, jsem zezelenala, celá jsem se nafoukla, a občas jsem měla i dost silné křeče v břiše, musím říct, že kůra působila na 200% a svou pročišťovací úlohu splnila snad na 1000%.  Moje tělo bylo asi zřejmě dost zaneřáděné. Co bylo ale úžasné po těchto mučivých dvanácti dnech bylo to, že jsem zhubla snad o 4 cm v pase a cítila jsem se lehoučká jako motýl a plná energie. Zlepšila se mi pleť, vlasy, nehty i pokožka byla hezky vypnutá a přestala jsem mít zažívací potíže.

Když si vezmete v potaz všechny tyto klady, myslím, že se 12 dní dát vydržet, což mě i přesvědčilo vyzkoušet tuto kůru znovu. Mezi hlavní důvody patřilo zkouškové, vždycky jsem po něm hrozně unavená plus tím, že celé dny prosedíte doma naberete samozřejmě ke kilům z Vánoc další hezká kila navíc.

Byla jsem opravdu připravená na nejhorší, ale ono nic. Žádné křeče, žádné nafouknuté břicho, kůra také dostatečně pročišťovala, ale bez jakýkoliv negativních faktorů. 
Kůru jsem ukončila před dvěma dny. Je těžké úplně porovnat oba zážitky, protože jeden byl v létě, kdy jste celé dny venku a máte pohyb, zato o zkouškovém, opravdu vytáhnete paty z domu, jen kvůli tomu, aby jste si koupili něco k snědku. Takže při mém druhém pokusu, jsem bohužel nezhubla 4 cm v pase, ale pleť mám krásně čistou (a že po Vánocích byla zcela tragická!), nehty jsou pevnější, vlasy se mi tolik nemastí, hezky září, necítím se nafouklá a nemám vůbec hlad, natož chuť na sladké, z čehož jsem opravdu překvapená, protože já jsem čokoládový závislák. Když to srovnám se stavy po předchozích zkouškových, tak rozhodně palec nahoru, a už si tuto kůru zamlouvám na červen na státnice. 

Je dobré si určitě v knížce, kterou ke kůře obdržíte přečíst, co se doporučuje jíst a co naopak ne. Já osobně jsem se vyvarovala všem mléčným produktům, neboť právě oni, mi způsobovaly zmíněné křeče. Také jsem na 12 dní omezila pečivo, a tělo jsem ládovala hlavně zeleninou a ovocem. Také je zapotřebí hoodně moc pít!

Jinak, kapsle se užívají 2x denně. Ráno 6 kapslí + 2 odměrky bylinkové vodičky se snídaní, to samé  s večeří. Při prvním zkoušení jsem měla trochu problém s polykáním kapslí, ze začátku mi přišly dost velké, ale zvyknete si. Také očekávejte silnou bylinkovou chuť jak kapslí, tak té vodičky. 


Kůru jsem si pořídila ZDE. Stála mě 1 080Kč, což se mi zdá optimální za tak kvalitní věc, která prospěje vašemu tělu. 
Také Vám doporučím levnější alternativu, kterou je Yucca. Jedná se o kapsle, které seženete v lékárně, celé balení stojí kolem 100 Kč, jedna či dvě kapsle se užívají ráno před snídaní a také krásně tělo pročistí. Za sebe mohu doporučit tuto variantu od Medpharmy (ZDE
Když to shrnu, musím říct, že pozitiva převažují nad negativy a jsem opravdu ráda, že jsem do toho šla, a jak jsem již psala, rozhodně do toho půjdu znovu. :-)
Co vy a detoxikační kůry? Vyzkoušeli jste některé?
Určitě mi napište vaše zkušenosti do komentářů a pokud máte nějakého oblíbence, budu ráda, když mi ho doporučíte! :-)

Detoxem ku zdraví!

T.You Might Also Like

1 comments

  1. Teda zaujala jsi mě na 100% , produkt se mi líbí a cena není tak strašná, takže asi vyzkouším, teď máme ještě nakoupeno pár věcí ale rozhodně připisuji na seznam. Díky :)

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!