cosmetics KOSMETIKA

COLORDRAMA BY MAYBELLINE

21:02UnknownZdravím krásky!
Jupííí a je po zkouškách - což znamená > pravidelné příspěvky!
Začneme tedy rovnou recenzí na novou tužku na rty od Maybelline. Příchod této fešandy jsem netrpělivě očekávala již dva týdny předem. Říkala  jsem si, že to bude prostě bomba, vzhledem k nadšenosti jiných blogerek. 
Ale nebyla...


Jakmile se tužka dostala do drogerií, byla moje! První, co mě překvapilo, byla velikost, oproti tužkám od Mary Kay je tato poloviční. Na ruce barvička působila nádherně, po nanesení na rtech jsem však stejný pocit neměla. Tužka má poměrně hodně tuhou až pastelkovitou konzistenci, je suchá, bez jakékoliv hydratace, pokud tedy nemáte dokonalé rty, nebo jsou vaše rty sušší, připravte se na to, že tužka pěkná nebude a že dost zvýrazní vrásky na rtech. Mě osobně (majitelce suchých rtů) tužka na první obtáhnutí zůstane pouze na okrajích rtů, plné rty jsou vyplněny, až tak na třetí pokus. 


Protože jsem nechtěla tužku hned hodit do koše, zkusila jsem před její aplikací nanést na rty balzám. Poté, co se malinko vsákl, přišla na řadu tužka, rty vypadaly celkově lépe, díky balzámu mi tužka nevykreslila vrásky, jako při prvním pokusu. 

Když to shrnu, jedná se o pastelku v pravém slova smyslu. Barva krásná, avšak kvůli velké tuhosti nedojde k hydrataci rtů a rty jsou takové napnuté, suché a vrásčité. 


Suma sumárum tuto tužku bych si zřejmě znovu nekoupila, radši si o pár korun připlatím a pořídím si skvělou tužku na rty od Mary Kay, které se, jak se stále přesvědčuji, nic nevyrovná! :-)

Co vy a Maybelline Colordrama? Ano či ne? 

 Mějte se krásně! 

T.

You Might Also Like

2 comments

  1. Já mám tužky dvě a mně rty nijak nevysušují. Je teda pravda, že na suché rty netrpím, proto nemají ani jak zvýrazňovat vrásky a šupinky. Naopak já tu jejich sušší konzistenci považuju za výhodu, protože tahle mi tužka vydrží na rtech vážně dlouho a ne jako u ostatních pastelek, které jsou spíš jako obarvené balzámy.

    Maru Giveaway o tři balíčky Magic Nails

    OdpovědětSmazat
  2. Od kamarádek jsem se setkala také s podobnými názory, ani jedna nemá problém se suššími rty a jsou s těmito tužkami spokojené :-) Já mám radši trošku víc mazlavé, také však ne úplně máslové balzámy, jaké například vyrábí Astor či jiné značky...Jak jsem psala výše, mám ráda tužky od Mary Kay, je to taková zlatá střední cesta, trošku mazlavé, ale s pořádnou dávkou pigmentace a výdrže :-) Děkuji za komentář! :-)

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!