fashion INSPIRACE

THE CHUNKY NECKLACES

11:22Unknown

Krásné nedělní dopoledne krásky! 
Kdo se těší na Vánoce? U nás jsou už v plném proudu od začátku prosince, ani zkouškami jsem si je nenechala pokazit.  Naštěstí už tři zkoušky mám hotové a jsem plně přepnutá do vánočního modu. Což znamená - sledování vánočních filmů, navštěvování vánočních trhů v Brně, které jsou letos opravdu krásné - hlavně ty u Vaňkovky - mají tam výborný svařák a medovinu, balení dárků, poslouchání vánočních písniček, čtení knížek, pití horké čokolády, ani nemluvím o výborném babiččině cukroví, které nestíhám ochutnávat. A konečně mám také čas na blog! Mezi zkouškami jsem blog zanedbávala, přeci jen, kde má člověk nachytat inspiraci, když od rána do večera kouká do knížky. 
Ale teď mám připraveno spoooousty příspěvků, počínaje dneškem, kdy jsem Vám konečně nafotila mé nejoblíbenější náhrdelníky. Výrazný náhrdelník je skvělým doplňkem k zimním svetrům či rolákům, úžasně rozzáří každý outfit. Na obrázku jsou mé nejoblíbenější zimní kousky, nakupuji je v Primarku nebo na Ebay, u nás jsou totiž šíleně drahé. 
Jaké jsou vaše vánoční tradice? 
Nosíte tyto náhrdelníky? Kde je nakupujete?

Přeji vám všem krásný, pohodový den!
T.


You Might Also Like

6 comments

 1. Ahoj, nechtěl by jsi přidat i tipy, kde na ebay je pořídít? :)
  Moc se mi líbí a i když mám ebay prolezlé skrz na skrz, nikde jsem ani jeden neviděla :-/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahojky! Zapomněla jsem to v článku upřesnit z Ebaye je pouze ten bronzový, ty ostatní jsou z Primarku. Pokoušela jsem se ten bronzový najít, ale mám ho už asi půl roku a na Ebay bohužel už není, viděla jsem ale podobný, ne-li úplně stejný před měsícem v Takku i ve stříbrném provedení :-) Moc děkuji za komentář!

   Smazat
 2. Krásné šperky, taky je zbožňuju a mám jich už tak 50. Na Ebay jsem takové neviděla, odkud je máš a za jakou cenu? :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fíha, 50? Tak to mám co dělat, a já si říkala, že si nesmím už žádné další pořizovat, když se jejich počet blíží ke 30 :-) V článku jsem to zapomněla upřesnit, z Ebay je pouze ten bronzový, kupovala jsem ho před půl rokem cca za 60Kč, pokoušela jsem se najít link, ale už je zřejmě vyprodán. Podobný jsem viděla ale v Takku, byl skoro stejný, měli ho i ve stříbrném provedení, akorát stál kolem 300Kč. Ostatní náhrdelníky jsou z Vídně z Primarku, stál kolem 2 eur :-) Moc děkuji za hezký komentář :-)

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!