cosmetics KOSMETIKA

BLUSHING HEARTS

12:13UnknownKrásný sváteční den všem! 
Hurá! Také u Vás napadl sníh? U nás v Litomyšli sněží a sněží, už máme postaveného i sněhuláka!

Nedalo mi to, abych si do své sbírky také nepořídila srdíčkový skvost a-lá zapečenou tvářenku od Make-up revolution. Od této značky jsem si pořídila již paletku očních stínů, na kterou najdete recenzi ZDE.
Tvářenka přišla v překrásné růžové krabičce, kterou jsem Vám nestihla nafotit, jelikož si ji vzal do parády náš Joye. Tvářenku mám v odstínu Srdcová královna, barvičky přechází od bronzově oranžové po meruňkovou až po světle růžovou. Pigmentace je za tu cenu krásná, většinou štětcem přejedu všechny tři odstíny, tváře dostanou zářivý přirozený look. Tvářenka nepráší, na pleti vydrží tak půl dne, takže pokud jste celý den mimo domov, tvářenku se štětečkem povinně do kabelky :-)
Pokud jste pod stromeček taky dostali místo dárků obálku a nevíte, jak ji využít, tato tvářenka určitě stojí za hřích :-) Je to pěkná dekorace jak do bytu, tak na tváře!

Znáte tuto tvářenku? Máte něco od Make-up revolution?

Užijte si slunečný sněžný den! U nás se už vaří punč a myslím, že bude následován pořádnou sněhovou bitvou - musíme si ten sníh užít, než zase zmizí!

T. 


You Might Also Like

6 comments

 1. Nad touto tvářenkou už delší dobu přemýšlím :). No radši bych origo of Too Faced, ale zase na tuhle jsem četla samé pochvalné recenze, tak jsem trošku rozpolcená :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky mě ze začátku lákala originální varianta, ale ta cena se mi zdála moc moc vysoká :-) S touto od MUR jsem naprosto spokojená a ještě mě těší, jak výhodně jsem nakoupila :-) Děkuji za hezký komentář! :-)

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Moc děkuji za komentář! :-) Tvářenka je tak krásná, že si zasloužila kloudně nafotit :-)

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!