lifestyle ŽIVOTNÍ STYL

ALL PACKED

11:14Unknown


Další položka z mého vánočního seznamu odškrtnuta aneb poslední dárek je zabalen! Každý rok kupuji balící papír v Ikee, mají tam ty nejhezčí. Letos mi padl do oka tento proužkovaný, barevná kombinace červené a bílé k Vánocům prostě patří a proužkovaný motiv je poslední dobou můj neoblíbenější, jednoduchý a elegantní :-) 
A stejně jako patří červeno-bílá kombinace k Vánocům, k balení dárků patří hrnek čokolády, zapálené svíčky a vánoční koledy a samozřejmě kupa mašliček!
Poslední dobou se všude mluví o tom, jak spějí české Vánoce k americkým a že je Santa Claus vyhledávaný v Česku na internetu skoro stejně jako Ježíšek - musím říct, že se tomu ani nedivím, osobně si radši pustím třeba i k tomu balení dárků americké či anglické vánoční koledy, jsou oproti těm českým tak krásně veselé a mnohem víc umí vytvořit vánoční atmosféru. I Santa mi přijde sympatický, všechny děti ví, jak vypadá, jak vozí dárky, jak je dopravuje pod stromeček, náš Ježíšek je pro děti hrozně tajemný, nikdo neví, jak vypadá, jak nosí dárky, každé dítě si ho představí samo, což je na druhou stranu zase hezky unikátní :-) U nás doma Ježíšek vždy lezl po obrovském dubu, který stojí před babiččiným domem, pamatuji si chvíle kdy jsme stáli za oknem, a sledovali malé světýlko, které šplhalo nahoru a dolů po stromě (samozřejmě, že to světýlko byl strejda, nebo děda, který držely v ruce baterku - to jsem zjistila ovšem až později). 

Už máte zabalené dárky?
Jaké koledy máte radši vy?
Jak ve vaší rodině Ježíšek dopravuje dárky pod stromeček?

Hezký předvánoční den všem!
T.

You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!