fashion INSPIRACE

THE PERFECT /FALL/ BOOTS

13:42Unknown


Otázka v čem budu celý podzim chodit mě pronásleduje vždy už od konce léta. Nejradši bych prochodila celý rok v balerínkách, bláto ne-bláto, sníh ne-sníh. Balerínky jsou prostě perfektní boty a divím se, že někdo nevynalezl jejich podzimní/zimní verzi! A pokud ano, informujte mě prosím, abych mohla vykoupit celou kolekci! :D
Takže jsem opět jako každý rok prošla všechny obchody všech cenových kategorií, a jako každý rok se mi žádné boty nelíbily. Až jednou, když jsem se tak v Brně procházela ulicí od Svoboďáku k nádraží, objevila jsem malý obchůdek, a těch bot! Odnesla jsem si rovnou dvoje - tyto krásky - jsou úžasně pohodlné a stály jen 500Kč, a také jedny kozačky na zimu. Boty nemají sice žádnou značku, myslím si, že jsou od Vietnamců, i když Vietnamci v obchůdku neprodávají, ale nu což, když jdete do Zary tak je taky na všem MADE IN CHINA a ty boty zrovna pohodlné nejsou, i když je najdete na outfitových fotkách všech populárních módních blogerů. 
Značka ne-značka, botky jsou prostě úžasné a já už v nich pádím na přednášku. 
Pokud patříte mezi stále hledající a jste z Brna, do obchodu zavítejte, je kousek od zastávky Zelný trh a před vchodem je obrovská socha psa :-)

Kde nakupujete boty vy?

Všem přeji kráásný den!
T.You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!