fashion INSPIRACE

SCHOOL DAY

16:45Unknown


Tyto sychravé podzimní dny mě dohánějí k šílenství! Ne jenom, že bych nejradši celý den prospala jako medvěd, ale to, že ráno odcházím za tmy a domů se vracím také za tmy, mi znemožňuje připravovat nové příspěvky, protože bez kloudných fotek to není prostě ono! 
Dneska však od rána svítilo sluníčko, tak jsem po škole letěla domů rychlostí blesku a tadaaaa - alespoň jsem Vám vyfotila můj školní outfit, bohužel nebyl doma nikdo, kdo by ho vyfotil na mě (ještě jsem našeho malého kocouříka nenaučila držet foťák)  a v místnosti, kde máme zrcadlo už bylo špatné světlo, tak dnes jsou fotky v trochu ochuzenější podobě :-)
Před chvílí mi tu zazvonila milá paní pošťačka a donesla mi balíček od Make-up revolution, hádejte, kterou paletku jsem si objednala? Nápovědu najdete na mém instagramu, kde najdete i spoustu fotek, které přes den neuniknou mému objektivu - doufám, že moje aktivita na instagramu Vám alespoň trochu vynahradí absenci příspěvků :-)
Mějte se krásně a já letím s přítelem do kina na pořádnou dávku popcornu a coca -coly, za den strávený ve škole se přeci musíme nějak odměnit, ne?:)
Jak trávíte dnešní večer vy?
Máte nějaké tipy, jak zahnat podzimní chmury?

T.
You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!