food lifestyle

THE BEST WAY HOW TO START YOUR DAY

23:00Unknown


Musím říct, že jsem byla dříve velký spáč a v posteli jsem vylehávala, jak nejdéle to šlo, neboli, jak dlouho to budík povolil. V poslední době mám chuť měnit svoje (zlo)zvyky, a co jsem si teď opravdu oblíbila je, vstát o hodinu, dvě dříve, udělat si mňamózní snídani, k tomu zelený čaj a jen tak si sednout, zachumlat se ještě na chvíli do deky a prohlížet si časopis, blogy či videa. Musím říct, že je príma takto začít den, celý den je poté klidný, člověk má dobrou náladu a všechno jde tak hezky samo od ruky. Oproti tomu nesnáším hektická rána, kdy se nestihnu kloudně nasnídat, ruka se mi tak chvěje, že si div nevypíchnu řasenkou oko a o zbytku dne ani nemluvím :-D

A moje nejoblíbenější snídaně? Banánové palačinky s jogurtem a avokádem!
Nesmím zapomenout - co mi zaručeně po ránu zvedne náladu, jsou voňavé čerstvé květiny, třeba od babičky ze zahrádky.A co vy? Řadíte se mezi spáče nebo raní ptáčata?
Jaký je váš raní program?
Mějte se krásně!
T.

You Might Also Like

6 comments

 1. SUper článek, úplně s tebou souhlasím, mám to stejně :)
  I když se mi teď, co vstávám zase za tmy, moc nechtělo, ale vůně ranní kávy a raní počteníčko mě vždycky z pelechu vytáhnou. Snídám sice až v práci, ale čajíček si dávám už doma, vyřídím e-maily, zkontroluju své redaktory... vstávám v šest a jsem happy :)
  A kráásná kytička ;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jéé v šest hodin, k tomu doufám taky jednou dospěji a také doufám, že to bude bez mučení :-D Moc děkuji za milý komentář! :-)

   Smazat
 2. Ja som skôr ranné vtáča, ale nepreháňam to zase, vstávam pred siedmou a chystanie do práce mi netrvá dlhšie než nejakých 40 minút. Na raňajky si nejako extra nepotrpím, vypijem zelený čaj, zjem niečo menšie a ide sa, nejako mám ráno stiahnutý žalúdok a ťažké jedlá by som proste nezvládla. V posteli som pokým mi nezazvoní budík, zvyčajne sa však zobúdzam už o niečo skôr a len tak ležím. Čo mne vždy ráno zdvihne náladu je pekné počasie, šálka zeleného čaju, to musí byť, čaje milujem a tiež sa rada ráno líčim, neviem, je to také celkom fajn.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mňam zelený čaj patří také mezi mé oblíbence po ránu! Když mám čas, tak se také ráda líčím, horší je to, když nestíhám, to mi naopak štětce padají z rukou o sto šest :-) Děkuji za milý a dlooouhý komentář! :-)

   Smazat
 3. Taky vstávám každé ráno alespoň o hodinu dřív, abych si mohla uvařit ovesnou kaši a při jejím pojídání koukat na Sex ve městě. Mám díky tomu vždycky dost času na všechno a nemusím nikam honem, honem spěchat a být nervózní. Nedovedu si jiné ráno ani představit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Juj Sex ve městě, můj nejoblíbenější seriál pod sluncem, mám všechny díly a sleduji je pořád do kola, nikdy se mi to neomrzí :-) Když mám čas, tak si ho také ráno pustím, zahrabu se pod deku s naším kocourem a koukáme :-) Děkuji za milý komentář!

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!