cosmetics KOSMETIKA

MARY KAY SAPPHIRE NOIR EYESHADOWS PALETTE

9:00Unknown


Krásné nedělní dopoledne všem!
Řeknu Vám, nemám ráda stereotypy a to zejména v podzimním/zimním šatníku. Na podzim nosím ráda tóny šedé a černé barvy, což se může lehce jevit jako stereotypní avšak, pokud k takovému outfitu doladíte make-up a to v podobě třeba safírových výrazných očí, o stereotypu se rozhodně nedá mluvit! 

V poslední době jsem si oblíbila tuto paletku očních stínů od Mary Kay z nové kolekce Midnight jewels, Řeknu Vám, že se s ní člověk rozhodně nenudí, díky tomu, že balení obsahuje 5 krásných zářivých barev, můžete s ní každý den vykouzlit zbrusu nový look.
Konzistence stínů je taková pudrovo-krémová, moc hezky se se stíny pracuje, stačí jich malé množství, protože pigmentace je naprosto skvělá (stíny přežily i vodní zkoušku). V paletce jsou 4 stíny se třpytkami a jeden stín spíše matnějšího vzhledu, takže s ní vykouzlíte jak jemný denní look do školy či práce, tak večerrní look na party. Celá paletka stojí 490Kč, což se mi zdá za pět krásně pigmentovaných stínů docela přijatelné. :-)Původní plán byl, že Vám sem dám i svůj look s touto paletkou, bohužel jsem o fotku nešťastnou náhodou přišla, pro inspiraci se alespoň můžete podívat na následující video :-)Čemu dáváte přednost? Výrazné oči, neutrální outfit či výraznější outfit a nahé líčení?
Jaká je Vaše oblíbená barva pro podzimní líčení?

Mějte se krásně a užívejte si poklidnou neděli!
T. You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!