CESTOVÁNÍ lifestyle

TURKEY SNAPSHOTS

20:54Unknown


Zdravím krásky!
Už tři hodiny se tu plácám v hromadě knih a úkolů, které musím udělat do školy - jo bezstarostná studentská léta - a tak jsem si řekla, že na chvilku kratší pauza neuškodí a voilá, že vám ukážu pár fotek z Turecka! 
Jak už jsem psala, Turecko bylo prostě P-A-R-Á-D-N-Í, a hnedle bych se tam vrátila zpět. 
Na jednu stranu mě překvapilo, na jednu stranu trošičku i zklamalo. Proč? Je to země kontrastů - v přímořských městečkách se to životem a penězi jen hemží, kdežto v horských oblastech najdete pouze chudé, zpustlé vesničky. Komerčnost v Turecku naprosto vítězí a tamní klasický život je silně vytlačován do pozadí. Na druhou stranu je Turecko zemí, která má nejnádhernější a nejčistší moře, jaké jsem, kdy viděla, nejteplejší podnebí v jakém jsem kdy byla - když bylo "pouze" 30 stupňů, radovali jsme se, že se nám konečně ochladilo  - a nejšťavnatější ovoce, které jsem kdy jedla.
Když to shrnu, každá země má svá pro a proti, v Turecku jednoznačně vítězí pro, takže Vám všem mohu slunnou Alanyi vřele doporučit.
 
A co vy a Turecko?
ANO či NE?
Budu ráda, když se se mnou podělíte o své zážitky:-)

Mějte se hezky! 
Pac a pusu,
T.

You Might Also Like

3 comments

 1. Já bych tam klidně jela znovu, byla jsem tam letos podruhé a klidně pojedu zase, Alanye je nádherná a celkově se mi Turecko líbí. Můžu se zeptat, v jakém jsi byla hotelu?

  OdpovědětSmazat
 2. Souhlasím, Alanye to je od teď moje srdcová záležitost :-) Byla jsem v hotelu Miray, přímo naproti Kleopatřiny pláže :-) V jakém hotelu jsi byla ty?
  Děkuji za komentář!

  OdpovědětSmazat
 3. Před dvěma roky v Tac Premieru, ten byl skvělej a letos v Royal Palm, bohužel s tím jsme nebyli spokojení.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!