fashion INSPIRACE

MY MORNING POWER YOGA ROUTINE

22:06Unknown


Zdravím krásky!
Před měsícem jsem poprvé cvičila power yogu. A opět jsem zjistila, že bychom neměli poslouchat naše předsudky. Vždycky jsem si myslela, že by mě power yoga nikdy nemohla bavit, že je to příliš pomalý sport, u kterého bych se uzívala k smrti a ejhle. Hned první cvičení mi dalo pěkně do těla. Jelikož jsem hodně chladnokrevná, jen tak se u něčeho nezpotím, můžu cvičit hodiny zumbu a ani kapička potu.
To bylo najednou překvapení, když už po deseti minutách power yogy jsem vypadala, jak kdybych vylezla ze sauny.
Teď po měsíci pravidelného cvičení můžu konstatovat, že  power yoga má opravdu něco do sebe. Cvičím ji ráno na lačno podle tohoto videa, které je mimochodem skvělé pro začátečníky a je to  první sport, na který se opravdu těším. Miluji pocit po cvičení, kdy je člověk nabitý energií a tělo je krásně zpevněné. 
Pro radost jsem si pořídila i nový yoga outfit - tílko je z H&M a kalhoty z Anne Christine. Botky jsou na obrázku jen k doladění atmosféry, yogu cvičím zásadně na boso :-)


Cvičíte power yogu? Jaký je Váš nejoblíbenější sport? Pokud znáte nějaká prima videa s power yogou, určitě mi dejte odkaz do komentářů!
Mějte se krásně a sportovně!
T.You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!