tips ŽIVOTNÍ STYL

TOUCH OF FASHION HISTORY

17:00Unknown


Občas mám ráda deštivá dopoledne. Když člověk nikam nemusí, může si dát výbornou snídani, udělat šálek čaje a jen tak se zachumlat pod chlupatou deku a číst si. Knížky jsou mojí srdcovou záležitostí, když mě nějaká hodně baví, jsem schopná u ní strávit celý den. 
Nejradši čtu knížky, díky kterým jsem zas o trochu chytřejší. Životopisy, cestopisy, knihy o módě a historické knihy to je prostě moje. 

Zrovna teď čtu knihu o módě z protektoriátu a řeknu Vám, že opravdu stojí za to! Pokud jste knihomilové jako já, rozhodně si ji přečtěte! 
Já jdu  zase pokračovat ve čtení. Máme nové kotě a nějak se mu zalíbilo listování stránkami :o)
Jaké knížky čtete vy? Budu ráda za nějakou inspiraci!
Přeji Vám všem krásný den!
T.

You Might Also Like

1 comments

  1. Aj mňa veľmi bavia knihy, najradšej čítam romány, ale nedávno som čítala veľmi peknú inšpiratívnu knihu Francouzsky sa umí otáčet, ktorá sa čítala jedným dychom a bola úžasná. Tiež mám rada knihy typu Narnia, z romantických mám rada hlavne Jane Austin - Pých a predsudok je kniha tak úžasná ako film, možno ešte lepšia ako film. A v nedávnej dobe som čítala Digitálnu pevnosť od Dana Browna, ktorá bola napínavá od prvej chvíle, mala v sebe veľa nečakaných a zvratových situácií, v jednej chvíli to už vyzeralo, že všetci zomrú, ale všetko sa dobre skončilo.
    Bianka

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!