food lifestyle

JEDNA BÁSEŇ BRNO

20:28Unknown


Krásný podvečer všem!
V sobotu jsem v Brně konečně navštívila restauraci Jedna báseň. Tato restaurace se nachází v Brně hnedle dvakrát, a to v centru a v Bohunicích. Já navštívila novější provozovnu v Bohunicích, protože to mám co by kamenem dohodil od našeho bytečku, a taky proto, že dostat se do této restaurace/vinárny v centru je bez rezervačky skoro nemožné.

Restaurace se nese v retro stylu, musím říct, že architekt si s interiérem zřejmě pěkně vyhrál, protože je všechno perfektně sladěné.
Co se mi líbí je, že jakmile usednete, už si to k vám míří milý číšník se džbánkem vody. Všude jinde v Brně by vám naúčtovali nejméně 29Kč, tady dostáváte vodu po celou dobu zdarma a do stylových skleniček.
V létě je ze mě limonádová závislačka, takže první, co jsem si objednala byla mangová limča s mátou, která byla prostě mňamózní. Nabídka domácích limonád byla vskutku veliká, až jsem nevěděla, kterou mám okoštovat dříve.
 V menu mě zaujal bazalkový cheesecake, který rozhodně nezklamal. Přítel si objednal hráškovou polévku s krutonky a pancetou, která taky lahodila chuťovým pohárkům.
Nabídka jídel není široká, ale na své si přijdou vegani, bezlepkáři i všichni ostatní smrtelníci.
 

Za sebe tuto restauraci určitě mohu doporučit, příjemné prostředí, klimatizace, milá obsluha a samé dobroty...

A co vy? Znáte Jednu báseň?
Jaká je vaše oblíbená restaurace v Brně? Budu ráda za vaše tipy!

Mějte se krásně!

T.You Might Also Like

1 comments

  1. V Brne som ešte nebola, len v Prahe, ale určite sa tam raz stavím a táto reštaurácia vyzerá fakt dobre.
    Bianka

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!