fashion INSPIRACE

COLOURFUL FALL

17:00UnknownPodzim je tu co by dup, a už i já se poohlížím po nějaké nové podzimní garderobě. Moje oblíbené podzimní barvy jsou většinou černá, šedá, hnědá a béžová. Letos se mi v šatníku začínají hromadit i červené doplňky. Červená nikdy nepatřila mezi mé nejoblíbenější barvy, tento podzim to však vypadá, že přece jen budeme kamarádky. Dokonce mi do červené ladí i lahvička mého oblíbeného podzimního parfému od Beyoncé. Určitě se vydejte do drogerie ho očmuchat, je to krásná, podzimní, ženská, sexy vůně :o)
I když mám léto hrozně ráda, už se také pomalu těším na hezké podzimní dny, plné sluníčka a barevných listů Těším se na svůj krásný béžový baloňák, na pohodlné červené balerínky, na barevné šály a na deštivá odpoledne strávená s knížkou po kavárnách. 


Šála & náramek - Desigual, balerínky - www.botovo.cz, diář - filofax, vůně - Beyoncé Heat

Máte rády podzim? Jaké barvy na podzim nosíte vy?
Určitě se můžete těšit ještě na pár letních příspěvků, v září se jedeme s přítelem schovat před podzimem  do Turecka, takže vám zašlu trochu sluníčkové energie :o)

Mějte se krásně!
T.You Might Also Like

2 comments

  1. ách jak je to všechno krásné. Nejvíc mne zaujaly ty krásné botičky - pro růžovou mám slabost. Hned jdu kouknout, jestli ještě na botovu jsou.

    Maru UltimateChic

    OdpovědětSmazat
  2. Na podzimu mám ráda hlavně barevné listí a tu vůni... :) A taky! Že se blíží Vánoce. :D Asi jsem stále duchem malá.. :) Moc se mi líbí ty bootičky s kovovou špičkou.. O:) Pokud ti to nebude vadit.. Ráda bych tě pozvala k sobě na blog na probíhající giveaway. :) Budu ráda, když se zúčastníš. :) Corculum♥

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!