CESTOVÁNÍ lifestyle

ROADTRIP

18:06Unknown


Hello sunshines!
I'm so sorry for not publishing, I had so much stuff to do. It's a little bit crazy in my job rigt now, I got a better position as a marketing project manager in one cosmetics project, I'm so happy!
Last weekend we set out in the Třeboň. Originally we ought to stay there for all weekend, just relaxing in the castle, walking in the park, drinking, eating and so on. But on Saturday we got an offer to go to Vienna to see Avicii concert, with everything completely gratis! So we set out again to Vienna, it was amazing and breathtaking. Avicii was so cool! As soon as possible I'll post a video from the concert. 

On Sunday we came back to Třeboň, had a delicious lunch and in the evening we got on our way back home. 
 I had to say, I was so suprised from Třeboň, the town is so so beautiful, what do you think guys?CZ: Krásný den všem!
Moc se omlouvám za ne aktivitu, poslední dobou toho mám až až. V práci je to teď trošku bláznivé, dostala jsem lepší pozici jako projektová manažerka. Budu teď pracovat na jednom kosmetickém projektu, už se nemohu dočkat!
O víkendu jsme se vydali do Třeboně. Původně jsme tam měli strávit celý víkend, jen tak relaxovat, jíst, pít, prostě načerpat spoustu energie. Naše plánované nic nedělání nám překazila však úžasná nabídka v podobě koncertu Avicii ve Vídni a  se vším úplně gratis! Takže jsme sbalili kufry a vydali se zase o 180 km dál.
Musím říct, že koncert byl úžasný, prostě show, jak má být, určitě se brzy dočkáte videa!
V neděli jsme se vrátili zpět do Třeboně, dali si mňamózní oběd a vypravili se zase o dalších 180 km dál, tedy domů do Brna. Třeboň mě naprosto nadchla, nikdy bych neřekla, jaké je to nádherné, malebné městečko, trochu mě mrzí, že jsme tam nemohli zůstat déle.Do Vídně jsme se dostali až k večeru, našli ubytování a hned jsme sedli do taxíku a jeli směr stadion, kde se koncert konal, tudíž jsem za celou dobu stihla vyfotit dvě fotky, a to vchod do domu, kde jsme bydleli a naši pohodlnou postel :-)A co vy? Jaký jste měly víkend?
Byly jste někdy v Třeboni nebo na Aviciim?

Pac a pusu,

T.


You Might Also Like

1 comments

  1. Ja som mala perný víkend :D
    Pozývam ťa na giveaway http://caramaryl.blogspot.sk/2014/08/my-first-giveaway.html

    OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!