cosmetics KOSMETIKA

THE 168 EYESHADOWS PALETTE

20:17Unknown


Hezký podvečer všem!
Před 3 měsíci jsem si z Aukra objednala tuto paletku 168 očních stínů, hrozně jsem se na ni těšila a musím říct, že na pohled je nádherná, stíny krásně září, jsou tužší, nepráší, je opravdu z čeho vybírat, ale co mě zklamalo je pigmentace....
Je třeba nanést opravdu velké množství stínu nebo hodně navlhčit štětec, aby stíny dostaly pigmentaci jakou vidíte na fotce, zrádné jsou hlavně ty nejvýrazněji vypadající barvičky. Po nanesení stínu vám většinou místo barvy zbude pouze oáza třpytek.
 Samozřejmě, že má paletka i pár výjimek, hezky pigmentované jsou hlavně odstíny zelené a modré.
Chápu, že za tu cenu člověk nemůže čekat zázraky (paletka stála kolem 500Kč), ale stejně jsem trochu očekávala víc...
Takže to dopadlo tak, že mi paletka leží ve skříní a já už vím, že je někdy lepší zvolit kvalitu nad kvantitou :-)

Krásně pigmentovaná zelená a modrá, hůře pigmentovaná růžová a žlutá (po třetím nánosu).






Máte zkušenosti s touto paletkou? Jaká paletka je vaším favoritem?
Mějte se krásně!
Pac a pusu,
T.

You Might Also Like

7 comments

 1. Samotná paletka vypadá skvěle! ale opravdu škoda té pigmentance,ta mohl být větší. Každopádně do budoucna bych si chtěla podobnou pořídit :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hodně štěstí při výběru! :-) Krásné paletky s dobrou pigmentaci má Sigma, akorát jsou trošku dražší :-) Děkuji za komentář!

   Smazat
 2. Mám jí také, objednávala jsem jí z aukra a jsem s ní spokojená. Je pravda že jsem se také naučila namáčet si stětec ale nějak mi to vůbec nevadí, pro mě je tahle paletka akorát a jsem s ní spokojená, doma si jí půjčuje mamka i sestra a jsou také zatím spokojené :-) Baví mě líčení a vlastně se to i pořádně učím, s touhle paletkou se dost vyřádím :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, že s namočeným štětcem stíny vypadají úplně jinak, ale když já jsem po ránu, tak líná, že namočení štětce je pro mě nadlidský úkon :-D
   Děkuji za milý komentář!

   Smazat
 3. Krásna paletka :)) Rozmýšľam o nákupe :)
  Pozývam ťa na moju giveaway :)BellesFleurs

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za komentář a za pozvání :-) Pokud ti nevadí před každým líčením namáčet štětec, určitě paletku mohu doporučit :-)

   Smazat
 4. Ou, tak to teda nezní moc dobře, škoda. Palety očních stínů mě fascinují, ale nikdy jsem do takto velké nakonec nešla, protože je mi jasné, že bych stejně používala jen některé odstíny a jiné by zůstaly takřka netknuté. Navíc nemám odvahu kupovat no-name kosmetiku za neodpovídající (podezřele nízkou) cenu, hned mám v hlavě katastrofické scénáře ohledně lítání k očnímu apod. a to ani nemám problém s nějakými alergiemi, a zároveň nemám chuť investovat do toho tu odpovídající cenu z výše zmíněného důvodu :D

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!