KOSMETIKA MARY KAY

ON THE HORIZON

13:24Unknown

Krásné Velikonoční pondělí všem!
Doufám, že si Velikonoce užíváte lépe než já, někde venku na procházce a ne s opuchlým nosem a hrnkem čaje v posteli :-)
Dneska mám pro Vás takový beauty článek.
Po dlouhém zkoumání jsem propadla stínům od Mary Kay. Musím říct, že jsem je podrobila pár zátěžovým testům, a stíny mile překvapily! Dokonce přežily i několik minut pod tekoucí vodou, a utření ručníkem, jak vypadaly po umytí vodou můžete vidět na spodním obrázku, aneb vypadaly úplně stejně, jako před tím :-D

Oblíbila jsem si zejména tuto trojku očních stínů On the horizon ( o jejich kolegyňku v modrých odstínech můžete soutěžit v mé giveaway ZDE!) 
Na tyto stíny nedám dopustit, perfektně se mi hodí k šále, kterou vidíte na obrázku, a kterou jsem taky poslední týden nedala z krku :-D
Když mám náladu, podtrhnu ještě líčení rtěnkou z řady True Dimension v odstínu Sassina Fuchsia, no řekněte, není ta barva boží? Co se mi líbí je, že je rtěnka krémová, takže krásně hydratuje a nevysušuje pusu, mám ji radši než balzám :-) O tuto rtěnku můžete také soutěžit v mé GA ZDE

Hodně žen mi říká, že jsou stíny krásné, ale bojí se, že by se s nimi neuměly nalíčit, vždyť je to tak jednoduché, jedním stínem ďubnete do vnitřního koutku oka, další nanesete na pohyblivé víčko a třetí odstín dáte do vnějšího koutku oka, rozmažete a je to! :-)

Cena těchto stínů mě mile překvapila, stojí 290Kč, což za tu kvalitu, pigmentaci a výdrž rozhodně stojí! :-)Už jste vyzkoušely některé stíny Mary Kay? Pokud ano, jaký na ně máte názor?
Pokud ne, zapojte se do mé GA, zbývá ještě pár dní a můžete je mít doma!

Mějte se krásně!
T.

You Might Also Like

4 comments

 1. Musím uznat, že ta pigmentace mě naprosto ohromila! :)

  OdpovědětSmazat
 2. Ty stíny vypadají nádherně! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 3. Stínu vypadají opravdu hezky. Krásné syté barvy. Přiznám se, že si oči nemaluji vůbec, neumím to. Dám max. řasenku. No, a ten náhrdelník je ale bezkonkurenční. Taky by se mi hodil :)

  OdpovědětSmazat
 4. Krásné syté stíny a umíš se moc pěkně nalíčit, to se jen tak nevidí!:)

  http://sunstreetmonidesign.blogspot.com 

  OdpovědětSmazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!