lifestyle tips

THE FILOFAX DIARY

14:00Unknown


Hi girls!
Today I have a super busy day, getting up at 6 o'clock, running to economy class, then to russian class, then heading to work, fully working, then coffe/wine with my friend, heading home about 10p.m., studying and going to bed.

The days like this I really need some good friend with a big & great memory, so I am super glad, that I have this lovely red diary to help me with summarizing my plans and duties for the day...
Nazdárek ženy!
Povím vám, dneska mám extrémně nabitý den - budíček v 6 ráno, hodina ekonomie, hodina ruštiny, potom alou do práce, z práce na kafčo/víno s kamarádkou, někdy v pozdních večerních hodinách návrat opět do našeho útulného bytečku, mrknout alespoň jedním okem na studijní záležitosti, aby se neřeklo a hupky dupky do postele!

V dny, jako jsou tyto, potřebuji většinou parťáka s hodně velkou a dobrou pamětí, proto jsem ráda, že mám tenhle prima červený diář, který si místo mě všechno hezky pamatuje :-) 
Je to taková moje pravá ruka.A co vy a diáře?
Používáte je nebo si radši všechno pamatujete?

Mějte se krásně!

T.

You Might Also Like

2 comments

 1. Bez diáře se téměř neobejdu a hrozně ráda do něj zapisuju :)) Mám ale jen takový menší, protože se mi s sebou nechce tahat žádný velký a i ten menší mi stačí.
  http://ellie-blondie.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem ráda, že tenhle můj také není největší, ale i tak ho občas nechám doma na stole, protože se mi nechce sebou nosit :-D Děkuji za komentář! :-)

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!