ABOUT

THE GIRL BEHIND THE BLOG

17:31UnknownZdravím všechny své čtenáře a nové tváře! Děkuji, že jste zavítali na tento blog!  Mé jméno je Tereza a píši tento osobní blog už více než dva roky. Právě teď žiji v Brně. Kromě blogování jsem také studentkou Ekonomie a mezinárodních vztahů na Masarykově univerzitě, pracuji v marketingu a věnuji se vizážistice.  Můj každodenní život je trošičku hektický, avšak naplněný pozitivní energií,  a řízený motem: prožít každý den naplno :-)

Blog jsem založila poté, co jsem se přestěhovala za studentským životem do Brna a od té doby prošel mnoha změnami, od názvu až po celkový vzhled. Současný název spojuje má dvě oblíbená francouzská slova -  Chic (kdo by nemiloval styl Pařížanek) a Coco (kdo by nemiloval styl slavné Coco Chanel).

Slovo blogování pro mě znamená hlavně sdílení mých vášní s mými čtenáři.  Mám ráda kosmetiku a líčení, ale rozhodně nejsem otrokem všech nových kosmetických trendů, v poslední době jsem objevila hlavně kouzlo přírodní kosmetiky, která mě velice nadchla a určitě se do budoucna stane mým oblíbeným blogovacím tématem.  Další mojí vášní je cestování, ráda poznávám nová místa, osoby, zvířátka, věci, no prostě všechno, co má duši.  Rozhodně také nesmím opomenout moji vášeň k hezkým věcem, které se velice často stávají terčem mého objektivu. Miluju fotografování!  Na blogu se také často objevují příspěvky zaměřující se DIY, jídlo či jiné tipy. Jsem pozitivní osoba a ráda sdílím vše, co dokáže vykouzlit mým čtenářům úsměv na rtech a zlepšit jim náladu.
Doufám, že se Vám můj blog zalíbí a že se na něm spolu budeme setkávat znovu a znovu. 

Terez

You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!