fashion INSPIRACE

WEARING YELLOW

10:39UnknownHi girls!
How are you doing?
I have just a simply relaxing day today, I'm staying at home and enjoying my one and only free day in week.
Actually I have just a one lecture on the Contemporary Latin America in the afternoon, but it doesn't count, it's quite interesting subject.

As you know this spring I'm totally in love with yellow colour. So when I saw this jumper from H&M, I had to buy it. I like wearing it with a navy shirt and gold accessories.


Krásný den ženy!
Jak se máte?
Já trávím dnešek sladkým nic neděláním. Po tom třídenním shonu, kdy jsem lítala z přednášky na seminář, ze semináře do práce a z práce opět na přednášku si užívám svůj jediný volný den v týdnu.
Ve skutečnosti mám dneska také jednu přednášku ze Současné latinské Ameriky, ale ta se nepočítá protože je to docela zajímavý předmět :-)

Jak už víte, toto jaro jsem se zamilovala do žluté barvy, proto, když jsem v H&M spatřila tento svetr a ještě navíc ve výprodeji, musela jsem si ho koupit. 
Musím říct, že se perfektně hodí k tmavě modré košili a zlatým doplňkům!


A co vy a žlutá?

ANO či NE?

Mějte se krásně!

T.


You Might Also Like

2 comments

  1. Barvička je to krásná, ale mám pocit, že mi moc nesluší, takže mám doma snad jen jediné tričko, které nosím velmi sporadicky :D Těším se na někaký outfit se svetříkem :))

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. To jsem si také myslela do letošního jara :-D Ale teď žlutou miluji :-) Zkus ji, třeba si ji také oblíbíš! Já včera neodolala a už mám ve své sbírce i žlutý šátek :-)

      Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!