CESTOVÁNÍ On the go...

FASHION SNAPSHOTS - BUDAPEST

11:43Unknown


Krásný den!
Dneska mám pro vás první část fotek z Budapešti, které jsem pro vás ulovila z výloh obchodních domů.
Je to už taková moje tradice, pokaždé, když výletujeme po nějaké té evropské metropoli, zásadně nefotím památky, ty si přeci každý najde na googlu, mým terčem jsou zásadně výlohy a drobné detaily, které vám poví o životě ve zdejší metropoli více, než fotky parlamentu - však uvidíte v příštím příspěvku, kde vám ostatní fotky ukážu :-)

Zatím se mějte hezky, doufám, že vás tyto ,,fashion snapshots" inspirují a určitě mi napište, jaká výloha vám padla nejvíce do oka...
U mě jednoznačně vede výloha obchodu Louis Vuitton a  jejich pivoňková  Alma :-)

Mějte se krásně!

T.


You Might Also Like

6 comments

 1. Tiež veľmi rada obdivujem výkladné skrine drahých butikov, do ktorých nemám ani odvahu vkročiť :)

  http://margifashion.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nápodobně :-) Já mám také vždy nalepený nos na výloze, ale dovnitř bych nešla :-D

   Smazat
 2. Áno tam som bola! Juj, hneď som dostala chuť nakupovať! A tie ,,botičky˝ Paris och...! :)

  vladiesblog.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do těch botek jsem se zamilovala na první pohled a každý den, jsme museli jít kolem nich, abych se s nimi pokochala :-)

   Smazat
 3. Ty botky Paris ale jsou...jen bych nechtěla zavadit o svou nožku :-). Nesmírně vkusné mě přijdou ty černé u krajkové sukně. Kufr LV je ale vychataná věcička! Také miluji tohle "kochání se". Osobně jsem byla s kamarádkou v obchodě LV, Prada a teď J.Choo. U LV mě dávala přednášku: první sekce jsou kabelky z koženky do 2200 EUR v druhé jsou i kožené kolem 4400 EUR. Tolik peněz za koženku bych teda nedala. V J.Choo jsem, ale osobně vyzkoušela dvoje boty a byl to super zážitek. Chovali se ke mě úplně normálně (a to jsem přišla v botech za 10 EUR!)
  www.vanda-styl.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O LV jsem slyšela podobné historky :-D v J. Choo jsem také byla a chovali se ke mě mile, botky jsem teda žádné nevyzkoušela, neměla jsem odvahu :-) Nu co, příště taky nějaké vyzkouším! Děkuji za milý komentář :-)

   Smazat

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!