DIY

BUY OR DIY? #2

15:24Unknown

Krajky a džínovina...musím říct, že se mi tento rok tato kombinace velice zamlouvá. Co se mi už tolik nezamlouvá je cena těchto věcí. Proštrádovala jsem několik obchodů s úmyslem koupit si krajkové šortky a všude se na mě na cenovkách usmívala stejná cena - 600Kč, což se mi za šortky s troškou krajky rozhodně dát nechtělo. Takže místo do dalšího obchodu s oblečením, jsem zavítala do papírnictví a koupila si lepidlo na textil za 40Kč, vzala své staré džínové šortky a jak to dopadlo vám teď ukážu.....


šortky Only - cca 650 Kč


staré šortky - 300Kč
lepidlo - 40 Kč
celkem: 340Kč

A jak na to?

Budete potřebovat: lepidlo na textil, nůžky, staré šortky a nějaký kus krajky (popřípadě záclony).


Přiložte krajku na šortky, obkreslete si obrys kapsy a vystřihněte ho.  Pokud budete chtít ozdobit krajkou i přední část, vystřihněte také její obrys.

Vezměte lepidlo a naneste ho na část šortek, kam chcete nalepit krajku. Nelekněte se když lepidlo trošku zmodrá, až uschne, nebude nic vidět. Lepidlo naneste jak na látku, tak poté na přilepenou krajku. Bude lépe držet. Jeden tip: je lepší rozetřít lepidlo štětcem. 

Lepidlo nechte pořádně zaschnout. Pokud chcete urychlit tento proces, použijte fén.


Voilá - vše je hotovo - žádné modré skvrny.Tak co myslíte, že je lepší? Obětovat hodinku vašeho času a 40 Kč nebo 600 Kč plus čas strávený ve frontě na kabinku?

Doufám, že se vám dnešní příspěvek líbil. Pokud by jste měli nějaký nápad, který by se týkal této rubriky, určitě mi ho napište a já se pokusím vymyslet, jak ho zrealizovat!

Hezký zbytek týdne!You Might Also Like

0 comments

Děkuji za všechny vaše krásné komentáře! Každého z nich si moc vážím!